Sukučiai

SUKUČIAI SU ŠAKUTĖ / KILPA ANTGALIAIS

  • slystamieji sukučiai
  • kėlimui
  • padengimas : cinkas
  • atsargos koeficientas 4 : 1
  • netinka termiškai apdoroti
Sukučiai2
Sukučiai1
Produkto kodasMax darbinis svoris, tMatmuoabcknprSvoris (kg)
LEISH0500,5841212513228750,17
LEISH1001,010512432162710920,32
LEISH1601,6136433381933131140,65
LEISH2402,4167640442438161351,12
LEISH3203,2198944512944191541,88
LEISH4504,52210252573052221782,21
LEISH5605,62511459644471292174,87

SUKUČIAI SU KILPA / KILPA ANTGALIAIS

  • slystamieji sukučiai
  • kėlimui
  • padengimas : cinkas
  • atsargos koeficientas 4 : 1
  • netinka termiškai apdoroti
Sukučiai3
Sukučiai4
Produkto kodasdarbinis svoris, tMatmuoABCDRSvoris, kg
LEISS0500,5841212532900,18
LEISS1001,010512432381100,31
LEISS1601,613643338511380,65
LEISS2402,416764044601671,08
LEISS3203,219894451671831,79
LEISS4504,5221025257782132,80
LEISS5605,6251145964892454,06