Round stock grabs

  • For horizontal lifting and transporting of steel and concrete pipes.
  • Designed to pick up tubes, pipes and rolls or similar round stock material with a diameter of up to 320 mm
  • they are extremaly easy and somple to use and make for safe lifting.
Code WLL, T
Jaw opening , mm Weight, KG
TY0413010,550-1003,2
TY0413021,050-1004,1
TY0413032,080-13016
TY0413043,0120-22032
TY0413055,0200-320104
  • Plieninių ir betono vamzdžių horizontaliam kėlimui ir transportavimui
  • Skirtas kelti vamzdžius, ritinius ar kitus apvalius gaminius, kurių apskritimo skersmuo iki 320 mm
  • Lengvas ir paprastas naudojimas
Code WLL, T
Jaw opening , mm Weight, KG
TY0413010,550-1003,2
TY0413021,050-1004,1
TY0413032,080-13016
TY0413043,0120-22032
TY0413055,0200-320104
  • Karštai cinkuotas
  • šakutė šakutė
20143711246probigpic[1]
CODE SIZE, mm A, mmB, mm c, mm D, mm E, mm J, mm K, mm L, mm M, mmN, mmO, mmW.L.L TON
TY025721
6
610515115695211753050,2
TY025722
8812718136696,5212033050,32
TY025723

1010152211688118212353490,5
TY025724

12122292519991910353435240,7
TY025725

161622927221192212513615501,2
TY025726
2020229342811112216483875501,5
TY025727
2222305383213132520604767022,2
TY025728
2424356423213143222655568225
TY025729
2727356454113143222655598225
TY025730
3333381514114193824766048727
TY025731

36363815444161938277661087210
TY025732

39394075744162047329067094910
TY025733

454540770511725513611170595913
TY025734
484840776701925514212174397717
TY025735
5050500766019,5325542121900130017

swag it yout

  • juykuiok
  • atsargos koeficientas 7 : 1
  • CE ženklinimas ir spalvinis kodavimas
SAM_1470
Max svoris500 KG1000 KG2000 KG3000 KG
Spalva baltavioletinėžaliageltona
Plotis25 mm50 mm60 mm75 / 90 mm
IlgisProdukto kodasProdukto kodasProdukto kodasProdukto kodas
1SNV501SNV101SNV201SNV301
2SNV502SNV102SNV202SNV302
3SNV503SNV103SNV203SNV303
4SNV504SNV104SNV204SNV304
5SNV505SNV105SNV205SNV305
6SNV506SNV106SNV206SNV306
8SNV508SNV108SNV208SNV308
10SNV510SNV110SNV210SNV310
  • dviejų sluoksnių kėlimo stropai
  • sutvirtintos kilpos
  • galima užsisakyti be kilpų sutvirtinimo
  • medžiaga 100% poliesteris
  • atsargos koeficientas 7 : 1
  • CE ženklinimas ir spalvinis kodavimas
P1010090
Max svoris500 KG1000 KG2000 KG3000 KG
Spalva baltavioletinėžaliageltona
Plotis25 mm50 mm60 mm75 / 90 mm
IlgisProdukto kodasProdukto kodasProdukto kodasProdukto kodas
1SNV501SNV101SNV201SNV301
2SNV502SNV102SNV202SNV302
3SNV503SNV103SNV203SNV303
4SNV504SNV104SNV204SNV304
5SNV505SNV105SNV205SNV305
6SNV506SNV106SNV206SNV306
8SNV508SNV108SNV208SNV308
10SNV510SNV110SNV210SNV310
  • Metalas 8 klasės
  • Padengimas dažymas
  • Atsargos koeficientas 4:1
  • CE ženklinimas
virinama kilpa
Kodas Dydis W.L.L
tonos
A
mm
B
mm
D
mm
M
mm
H
mm
Svoris
kg
TY0223511T1,124178,51337350,4
TY0223522T2,042881440370,47
TY0223533T3,1545941742,5400,69
TY0223545T5,3551182261521,46
TY0223558T87014126,570,5572,5
TY02235615T15971883490775,79
  • dviejų sluoksnių kėlimo stropai
  • sutvirtintos kilpos
  • galima užsisakyti be kilpų sutvirtinimo
  • medžiaga 100% poliesteris
  • atsargos koeficientas 7 : 1
  • CE ženklinimas ir spalvinis kodavimas
1
Max svoris500 KG1000 KG2000 KG3000 KG
Spalva baltavioletinėžaliageltona
Plotis25 mm50 mm60 mm75 / 90 mm
IlgisProdukto kodasProdukto kodasProdukto kodasProdukto kodas
1SNV501SNV101SNV201SNV301
2SNV502SNV102SNV202SNV302
3SNV503SNV103SNV203SNV303
4SNV504SNV104SNV204SNV304
5SNV505SNV105SNV205SNV305
6SNV506SNV106SNV206SNV306
8SNV508SNV108SNV208SNV308
10SNV510SNV110SNV210SNV310
Max svoris4000 KG6000 KG8000 KG10000 KG
Spalva pilkarudamėlynaoranžinė
Plotis100 / 120 mm150 / 180 mm200 / 240 mm250 / 300 mm
IlgisProdukto kodasProdukto kodasProdukto kodasProdukto kodas
2SNV402SNV602SNV802SNV1002
3SNV403SNV603SNV803SNV1003
4SNV404SNV604SNV804SNV1004
5SNV405SNV605SNV805SNV1005
6SNV406SNV606SNV806SNV1006
8SNV408SNV608SNV808SNV1008
10SNV410SNV610SNV810SNV1010
  • dviejų sluoksnių kėlimo stropai
  • sutvirtintos kilpos
  • galima užsisakyti be kilpų sutvirtinimo
  • medžiaga 100% poliesteris
  • atsargos koeficientas 7 : 1
  • CE ženklinimas ir spalvinis kodavimas
1
Max svoris500 KG1000 KG2000 KG3000 KG
Spalva baltavioletinėžaliageltona
Plotis25 mm50 mm60 mm75 / 90 mm
IlgisProdukto kodasProdukto kodasProdukto kodasProdukto kodas
1SNV501SNV101SNV201SNV301
2SNV502SNV102SNV202SNV302
3SNV503SNV103SNV203SNV303
4SNV504SNV104SNV204SNV304
5SNV505SNV105SNV205SNV305
6SNV506SNV106SNV206SNV306
8SNV508SNV108SNV208SNV308
10SNV510SNV110SNV210SNV310
Max svoris4000 KG6000 KG8000 KG10000 KG
Spalva pilkarudamėlynaoranžinė
Plotis100 / 120 mm150 / 180 mm200 / 240 mm250 / 300 mm
IlgisProdukto kodasProdukto kodasProdukto kodasProdukto kodas
2SNV402SNV602SNV802SNV1002
3SNV403SNV603SNV803SNV1003
4SNV404SNV604SNV804SNV1004
5SNV405SNV605SNV805SNV1005
6SNV406SNV606SNV806SNV1006
8SNV408SNV608SNV808SNV1008
10SNV410SNV610SNV810SNV1010

Coming soon.

NAUJIENA!!!!!!

TESTAVIMO STENDU ATLIEKAME  NAUJOS BEI NAUDOTOS KĖLIMO ĮRANGOS PATIKRĄ, IŠDUODAMI SERTIFIKATAI .

IMG_2145IMG_2141

PERŽIŪRĖKIT TOLIAU
Some text in english
ANISTA
  BUY PORTO NOW - $59
With Porto Template and join 20,000+ Happy Customers...
NEW WEBSITE
START CREATING YOUR

Turime nuostabų pasiūlymą… Kviečiame jį peržiūrėti.

UAB Anista gamina:
  • stropus
  • atotampas
  • traversus
  • griebtuvus

Naujiena: Siuvame sintetinius pastropius, stropus, žiedinius stropus, krovinių tvirtinimo diržus, įvairių dydžių kėlimo tinklus.

0
+
Eksporto valstybių.
Lietuva, Latvija, Švedija, Rumunija ir kita.
0
Įmonėje dirbančių specialistų.
Kurie kalba, net 4 kalbomis.
0
+
Gaminamos produkcijos per metus
stropai, kėlimo tinklai ir kita
0
+
Tonų importuojamos produkcijos
iš 5 gamintojų

Tvirti stropai

Gaminimo technologijos garantuoja stropų kokybę.

Pagaminta Lietuvoje

Stropų gamyba vyksta Lietuvoje.
gen2

Gaminame pagal užsakymą

Galime pagaminti stropus pagal kliento užsakymą.

Eksportas

Produktus pristatome visoje Europoje.
landing-stars

Atsiliepimai

Siuvame Kėlimo tinklus

Kėlimo tinklai siuvami pagal kliento pageidavimą. Tinklai siuvami mūsų patalpose ir pristatomi klientams.
kelimo tinklas

Grandiniai stropai plačiai naudojami keliant įvairius krovinius. Grandiniai kėlimo stropai pasižymi:

  • patikimumu;
  • grandinių ir prie jų jungiamų elementų įvairove;
  • universalesni nei plieno lyno stropai;
  • panaudojimo galimybių ir būdų įvairove.
  • stropai turi etiketes su pažymėtu darbiniu svoriu ir CE ženklu
  • padengimas : dažymas
  • atsargos koeficientas  4 : 1
  • netinka termiškai apdoroti
dvišakiai grandininiai stropai (klasė 8)
[table “Dvisakiai” not found /]
[table “Pagal-pageidavima” not found /]

Grandiniai stropai plačiai naudojami keliant įvairius krovinius. Grandiniai kėlimo stropai pasižymi:

  • patikimumu;
  • grandinių ir prie jų jungiamų elementų įvairove;
  • universalesni nei plieno lyno stropai;
  • panaudojimo galimybių ir būdų įvairove.
  • stropai turi etiketes su pažymėtu darbiniu svoriu ir CE ženklu
  • padengimas : dažymas
  • atsargos koeficientas  4 : 1
  • netinka termiškai apdoroti
trišakiai grandininiai stropai (klasė 8)
keturšakiai grandininiai stropai (klasė 8)
[table “Trisakiai-ketursakiai” not found /]
[table “Pagal-pageidavima” not found /]

Grandiniai stropai plačiai naudojami keliant įvairius krovinius. Grandiniai kėlimo stropai pasižymi:

  • patikimumu;
  • grandinių ir prie jų jungiamų elementų įvairove;
  • universalesni nei plieno lyno stropai;
  • panaudojimo galimybių ir būdų įvairove.
  • stropai turi etiketes su pažymėtu darbiniu svoriu ir CE ženklu
  • padengimas : dažymas
  • atsargos koeficientas  4 : 1
  • netinka termiškai apdoroti
vienšakiai grandininiai stropai (klasė 8)
[table “vienasakiai” not found /]
[table “Pagal-pageidavima” not found /]

Coming soon.

Coming soon.

Coming soon.

  • skirtas bendriems kėlimo darbams
  • galima naudoti tempimui
  • su vienu ratuku
  • su kabliu
  • padengimas – dažytas
  • atsargos koeficientas 4:1
Kėlimo blokas
[table “Kelimo-blokai” not found /]

Coming soon.

MASTER LINK, G80

  • conventional main links for 1-2 legs chain slings
  • produced under the standard EN 1677
  • coating : dyeing
  • assurance factor 4 : 1
  • do not suit of heat-treatment
Pagrindinė jungtis (8 klasė)
Chain diameterW.L.LABDN.W.
Product codeu1e3bu039btmmmmmmkg
TY022431761.511060140.34
TY022432872.1211060160.53
TY0224331083.1513575150.823
TY02243413105.316090221.5
TY02243516138180100262.32
TY022436181611.2200110323.95
TY022437201814260140366.34
TY022438222017300160408.96
TY022439262221.23401804512.8
TY022440322631.53501905016.55
TY0224413632454002005623.28
TY0224424036564302206332

Coming soon.

Coming soon.

Coming soon.

EYE SHORTENING GRAB HOOK, G80

  • Shortening GRAB HOOK for a lifting chain is fastened to the main link
  • produced under the standard SFS/EN – 1677
  • coating: dyeing
  • assurance factor 4 : 1
  • do not suit of heat-treatment
Sutrumpinimo kabliai
SizeW.L.L.E1HRLN.W
Product codemmtmmmmmmmmmmkg
TY0221516-81.12813.5165175.20.14
TY0221527/8-8210.81718.560.588.50.245
TY02215310-83.1513202979.5121.50.65
TY02215413-85.316.52642.899.71581.39
TY02215516-8819.23046.71041692.2
TY02215618/20-812.52437591402194.6
TY02215722-8152844681652598.2
TY02215826-821.2304477188.52989.8
TY02215932-831.538579522836119.4

CLEVIS SHORTENING GRAB HOOK, G80

  • shortening GRAB HOOK for a lifting chain
  • fastened directly to a chain
  • do not suit of heat treatment
Sutrumpinimo kabliai tvirtinimui ant grandinės
SizeW.L.L.EAHLN.W
Product codemmtmmmmmmmmkg
TY0221616-81.128816750.25
TY0221627/8-8210.89.521.6900.32
TY02216310-83.1516.512.5301260.73
TY02216413-85.316.51542.51631.6
TY02216516-8819.219.545.5183.52.8
TY02216618/20-812.52424562195
TY02216722-815272768.52546.3
  • for use on tractors, grabs, etc.
  • coating: dyeing
  • assurance factor 4 : 1
  • do not suit of heat-treatment
Privirinami kabliai
W.L.LBCEHMmPLN.W.
Product codeSizetmmmmmmmmmmmmmmkg
TY0222512T29267308123.3341140.83
TY0222523T310673.533.211633.6361291.2
TY0222535T513394391594443.51712.46
TY0222548T8136.5943515944511773.26
TY02225510T10169.5134.550.5419464.7532235.17

SWIVEL HOIST HOOK WITH LATCH

  • easily turning hook with latch
  • fastening to a chain with the help of links
  • produced under the standard SFS/EN 1677
  • coating : dyeing
  • assurance factor 4 : 1
  • do not suit of heat-treatment
Kablys su apsauga ir sukučiu
SizeW.L.LAEBKLMmN.W
Product codemmtmmmmmmmmmmmmkg
TY0221216-81.12322217109137160.34
TY0221227/8-824221.535150192211.02
TY02212310-83.1542.52635162.5208.5231.24
TY02212413-85.34832.539191246313.6
TY02212516-88624353243.5313344.66
TY02212618/20-812.56849.551276.5363.541.57.4
TY02212722-8157954.56533243155.710.6
TY02212826-821.210581114429.5545.57021.4
TY02212932-831.510510096465.359676.232

SWIVEL SELF-LOCKING HOOK

  • easily turning SELF-LOCKING hooks
  • fastening to a chain with the help of links
  • produced under the standard SFS/EN 1677
  • coating : dyeing
  • assurance factor 4 : 1
  • do not suit of heat-treatment
kablys su sukučiu
SizeW.L.LAEBKLMN.W.
Product codemmtmmmmmmmmmmmmkg
TY0221816-81.12322217109137160.34
TY0221827/8-824221.535150192211.02
TY02218310-83.1542.52635162.5208.5231.24
TY02218413-85.34832.539191246313.6
TY02218516-88624353243.5313344.66
TY02218618/20-812.56849.551276.5363.341.57.4
TY02218722-8157954.56533243155.710.6
TY02218826-821.210581114429.5545.57021.5
TY02218932-831.510510096465.359676.232

Spare parts

Atsarginės dalys kabliams
Product codeChain mmWeight kg
VAKVO660,03
VAKVO787 / 80,04
VAKVO101045
VAKVO13130,06
VAKVO16160,06
VAKVO20200,09
VAKVO22220,09
VAKVO26260,12

SLING HOOK WITH LATCH EYE, G80

  • Hook with sprung tenon
  • produced under the standard SFS/EN – 1677
  • coating: dyeing
  • assurance factor 4 : 1
  • do not suit of heat-treatment
Kablys sob į lyną
SizeW.L.L.1ED2LN.W
Product codemmtmmmmmmmmmmkg
TY0221316-81.1292421201080.3
TY0221327/8-82113026251330.4
TY02213310-83.15153439381670.9
TY02213413-85.3193954432131.7
TY02213516-88234064502553.2
TY02213618/20-812.5244680623055.8
TY02213722-815327180623488.5
TY02213826-821.23581826439413
TY02213932-831.5371021128848017

SLING HOOK WITH LATCH CLEVIS, G80

  • hanger with tenon for fastening to a chain
  • does not require additional connecting-link
  • do not suit of heat-treatment
Kablys sgb tvirtinimui ant grandinės
SizeW.L.L.ABDHKEN.W
Product codemmtmmmmmmmmmmmmkg
TY0221416-81.12832352376260.32
TY0221427/8-829.5373732.585.5290.52
TY02214310-83.1513494635104391.05
TY02214413-85.316.556.55642.5128472
TY02214516-8821.570.56054150553.7
TY02214618/20-812.524777958180616
TY02214722-8152791101622137210.4

SELF-LOCKING HOOK, G80

  • Produced under the standard SFS/EN – 1677
  • coating : dyeing
  • assurance factor 4 : 1
  • do not suit of heat-treatment
Kabliai su apsauga
SizeW.L.L1RD2HEN.W.
Product codemmtmmmmmmmmmmmmkg
TY0221016-81.1222110.5103419.5280.5
TY0221027/8-8225136124625340.8
TY02210310-83.1532171155628.5441.55
TY02210413-85.340.5208.516.56940523.2
TY02210516-8856257.5228650.5605.74
TY02210618/20-812.564.52752710055818.5
TY02210722-815703203098678213
TY02210826-821.280363341107511016
TY02210932-831.5105472451669716844.5

SELF-LOCKING HOOK CLEVIS , G80

  • hook is assembed directly to a chain without a connecting-link
  • produced under the standard SFS/EN – 1677
  • coating : dyeing
  • assurance factor 4 : 1
  • do not suit of heat treatment
Kabliai su apsauga tvirtinimui ant grandinės
SizeW.L.LRBHRN.W.
Product codemmtmmmmmmmmmmkg
TY0221116-81.12298.519.53495.50.5
TY0221127/8-82349.524461210.8
TY02211310-83.15441228.5561461.5
TY02211413-85.3521540691822.8
TY02211516-88601850.5862185.6
TY02211618/20-812.58325551002407.5
TY02211722-8158825.56798276.511.5
TY02211826-821.295.53075110310.518.5
TY02211932-831.51603697166411.549.1

PUSH TROLLEY

  • for tee and double-tee section
  • Max working weight from 500 to 5000 kg
  • hoists are cramped to a pushcart directly or through additional strap or hanger
  • all pushcarts are tried outmeasuring max working weight 1,5 times
  • trundles with pillows which do not have to be additionally daubed
  • pushcart has a retainer
  • CE marking
  • coating : painted in yellow
vezimelis
Vežimėliai stumdomas2
WLL, kgWeight, kgI/T Section width, mmA, mmB, mmC, mmH, mm
500550-22028519815864,5
1000958-22028523818366
20001466-22030027720875
30002474-22032132424985
50004090-220354373296,5100

GEARED TROLLEY

  • carriage runs when chain is being dragged
  • standard length of a chain is 2m, and it enables to mount a carriage in the hight of ~3m
  • under the order – longer chain
  • for tee and double-tee sections
  • max working weight from 1000 to 20000 kg
  • hoists are cramped to a carriage directly or through additional strap or hanger
  • all carriages are tried outmeasuring max working weight 1,5 times
  • trundles with pillows which do not have to be additionally daubed
  • carriages have a retainer
  • CE marking
  • coating : painted in yellow
product_box_delta_yellow_kettinloopkat
Vežimėliai stumdomas2
WLL, kgWeight, kgI/T Section width, mmA, mmB, mmC, mmH, mm
500950-220352,519815864,5
100012,658-220353,523818366
200018,566-22036227720875
30002874-220406,532424985
50004590-220434,5373296,5100
  • for professional usage
  • max working weight from 500 to 5000 kg
  • standard lifting height is 3 m, under the order – of other different lifting height
  • all hoists are tried outmeasuring max working weight 1,5 times
  • max working weight is achieved by min power
  • may be used for draught
  • CE marking
  • coating : painted
  • guaranteed for the ½ year
Rankinės grandininės talės
Capacity, t0.511.52351020
Standart lift, m33333333
Running test load, kN7.51522.5304562.5125250
Effort required to lift max. Load, kN221304343410343414414828
No. of Columns of load chain11112244
Load chain diameter, mm66888101010
A113126141141141163163191
B125147183183183215404,5595
C2553063683684866167501000
D36404550586485110
K3034384148526485
Weight, kg8,5111818274283193
Extra weight per meter extra lift, kg1.71.72.32.33.75.69.719.4
  • for professional work
  • max working weight from 250 to 9000 kg
  • all hoists are tried outmeasuring max working weight 1,5 times
  • max working weight is achieved by min power
  • may be used for draught
  • CE marking
  • coating: painted
  • guaranteed for the ½ year
svertinės talės
Capacity, t0,751,5369
Standart lift, m33333
Effort required to lift max. Load, N140240320340360
Running test load, kN11,022,537,575112,5
No. of Columns of load chain11123
Load chain diameter, mm68101010
A155180215215215
B95105130130130
C135155200200330
D3745506485
H320380480600700
L285370410410410
K3036405058
Weight, kg7,711,8213247
Packing measurement, cm38x14x16,546,5u00d715,5u00d71951x19x21,553x22x21,582x32x21,5
Extra weight per meter extra lift, kg1,72,33,75,69,7
  • Round slings covered with extremely firm material, for any elevation
  • it is possible to order with double preservative material
  • material – 100% polyester
  •  safety factor  7 : 1
  • CE marking
žiediniai vamzdiniai stropai
Max weight1000 KG2000 KG3000 KG4000 KG5000 KG6000 KG
Colorvioletgreenyellowgreyredbrown
Width round25 mm30 mm40 mm45 mm50mm55mm
1 mPAR101PAR201PAR301PAR401PAR501PAR601
2 mPAR102PAR202PAR302PAR402PAR502PAR602
3 mPAR103PAR203PAR303PAR403PAR503PAR603
4 mPAR104PAR204PAR304PAR404PAR504PAR604
5 mPAR105PAR205PAR305PAR405PAR505PAR605
6 mPAR106PAR206PAR306PAR406PAR506PARR606
8 mPAR108PAR208PAR308PAR408PAR508PAR608
10 mPAR110PAR210PAR310PAR410PAR510PAR610
12 mPAR112PAR212PAR312PAR412PAR512PAR612
Max weight8000 KG10000 KG15000 KG20000 KG25000 KG30000 KG
Colorblueorangeorangeorangeorangeorange
Width round60 mm65 mm75 mm85 mm95mm100mm
2 mPAR802PAR1002
3 mPAR803PAR1003*PAR1503*PAR2003
4 mPAR804PAR1004*PAR1504*PAR2004*PAR2504*PAR3004
5 mPAR805PAR1005*PAR1505*PAR2005*PAR2505*PAR3005
6 mPAR806PAR1006*PAR1506*PAR2006*PAR2506*PAR3006
8 mPAR808PAR1008*PAR1508*PAR2008*PAR2508*PAR3008
10 mPAR810PAR1010*PAR1510PAR2010*PAR2510*PAR3010
12 mPAR812PAR1012*PAR1512PAR2012*PAR2512*PAR3012

*  Products marked with a star are produced under reservations.

The last numbers – length code
For example, the product code for the material strop of 3000kg and of the length of 16m is PAR316

Under the necessity, we may produce strops of any length and bigger max weight
All strops are produced under the standards of EU.

  • endless sling of one layer
  • it is possible to order of two layers, then Max weight will be twice as big to the same strop width
  • material – 100% polyester
  • safety factor 7 : 1
  • CE marking
Žiediniai juostiniai stropai
Max weight500 KG1000 KG2000 KG3000 KG
Colorwhitevioletgreenyellow
Width25 mm50 mm60 mm75 / 90 mm
Length of a circleProduct codeProduct codeProduct codeProduct code
1 mUNV0501UNV101UNV201UNV301
2 mUNV0502UNV102UNV202UNV302
3 mUNV0503UNV103UNV203UNV303
4 mUNV0504UNV104UNV204UNV304
5 mUNV0505UNV105UNV205UNV305
6 mUNV0506UNV106UNV206UNV306
8 mUNV0508UNV108UNV208UNV308
10 mUNV0510UNV110UNV210UNV310
Max weight4000 KG6000 KG8000 KG10000 KG
Colorgreybrownblueorange
Width100 / 120 mm150 / 180 mm200 / 240 mm250 / 300 mm
Length of a circleProduct codeProduct codeProduct codeProduct code
2 mUNV402UNV602UNV802UNV1002
3 mUNV403UNV603UNV803UNV1003
4 mUNV404UNV604UNV804UNV1004
5 mUNV405UNV605UNV805UNV1005
6 mUNV406UNV606UNV806UNV1006
8 mUNV408UNV608UNV808UNV1008
10 mUNV410UNV610UNV810UNV1010

ATTENTION!!! It is the length of a circle

Žiediniai juostiniai stropai

If two widths of a strop are indicated, the second will be conventional from the middle of the year 2002.

The last numbers – length code.

For example, the product code for the material strop of 3000kg and of the length of 12m is UNV312

By courtesy of our own production subdivision, we may tender strops of any type, length or lifting capacity with extremely brief delivery date.

All strops are produced under the standards of EU.

  • Webbing sling of two layers
  • fastened loops
  • it is possible to order without loop fastening
  • material – 100% polyester
  • safety factor 7 : 1
  • CE marking and chromatic coding
1
Max weight500 KG1000 KG2000 KG3000 KG
Colorwhitevioletgreenyellow
Width25 mm50 mm60 mm75 / 90 mm
LenghtProduct codeProduct codeProduct codeProduct code
1SNV501SNV101SNV201SNV301
2SNV502SNV102SNV202SNV302
3SNV503SNV103SNV203SNV303
4SNV504SNV104SNV204SNV304
5SNV505SNV105SNV205SNV305
6SNV506SNV106SNV206SNV306
8SNV508SNV108SNV208SNV308
10SNV510SNV110SNV210SNV310
Max weight 4000 KG6000 KG8000 KG10000 KG
Colorgreybrownblueorange
Width100 / 120 mm150 / 180 mm200 / 240 mm250 / 300 mm
lenghtProduct codeProduct codeProduct codeProduct code
2SNV402SNV602SNV802SNV1002
3SNV403SNV603SNV803SNV1003
4SNV404SNV604SNV804SNV1004
5SNV405SNV605SNV805SNV1005
6SNV406SNV606SNV806SNV1006
8SNV408SNV608SNV808SNV1008
10SNV410SNV610SNV810SNV1010
viensakis
dvisakis stropas
trisakis
ketursakis stropas
Product codeSling coloruβ 0 to 45u00b0uβ 45 to 60u00b0
TY013501Violet1000kg
Green2000kg
Yellow3000kg
Grey4000kg
Red5000kg
TY013502Violet1400kg1000kg
Green2800kg2000kg
Yellow4200kg3000kg
Grey5600kg4000kg
Red7000kg5000kg
TY013503Violet2100kg1500kg
Green4200kg3000kg
Yellow6300kg4500kg
Grey8400kg6000kg
Red10500kg7500kg
TY013504Violet2100kg1500kg
Green4200kg3000kg
Yellow6300kg4500kg
Grey8400kg6000kg
Red10500kg7500kg
  • Round wire rope sling with webbing protection is suitable in flammable premises
  • Round wire rope slings are made from 1770N/mm2 or 1960N/mm2 wire rope by turning them around
  • Webbing protection made from webbing polyester material30-300 mm , 1-10t
  • Round wire rope WLL, webbing material and lenght depends on individual order
  • Wire rope sling are made follow srandart requirements  LST EN 13414-1:2004+A2:2009
  • Safety factor 5:1

Wire rope sling of two loops on the end

  • can be made from wire rope diameter from 6mm to 40 mm
  • lenght is choosed by client
  • loops can be spliced or presed
  • safety factor 5:1
Plieninis-dvikilpio-lyno-pastropis
wire rope sling of two loopswire rope diameter (mm)nWLL (kg)
SKP1- 0,78700
SKP1-1,0101000
SKP1-1,50121500
SKP1-2,0142000
SKP1-2,7162700
SKP1-3,15183150
SKP1-4,0204000
SKP1-5,0225000
SKP1-6,30246300
SKP1-7,0267000
SKP1-8,0288000
SKP1-11,03211000
SKP1-14,03614000
SKP1-17,04017000
  • Suitable for the lifting and vertical transfer of single steel plate and H beam.
  • It may be used single-handedly or in pairs with other DELTA plate clamps.
  • It is fitted with a locking device for both open and closed positions.
Capacity (kg) 1000200030005000
Test load (kn)20004000600010000
Adjustable beam width (mm) 0-200-300-350-50
Net.weight (kg) 46,51018

 

  • For vertical lifting of steel plates.
  • Hardened pressure steelplates with durable finish.
  • With safety lock.
  • Wide plate acceptance.
  • CE marking
Capacity (kg) 5001000200030005000
Grabbing range (mm) 0-150-200-250-300-50
Weight (kg)24,86,51523

 

  • Suitable for the lifting and horizontal transfer of single steel plates.
  • Made of high-quality alloy steel.
  • One pair or two pairs should be used together.
  • CE marking

 

Capacity (kg) single750150025004500
Capacity (kg) double 1500300050009000
Grabbing range (mm) 0-500-500-600-100

 

Anista_logobw

1 - 2 leg master links for chain strops

Anista_logobw

3 leg master links for chain strops

Anista_logobw

4 leg master links for chain strops

Anista_logobw

1 - 2 leg master links for chain strops

Anista_logobw

3 - 4 leg master links for chain strops

Coming soon.

Kėlimo-grandinė-10-klasė
Kėlimo-grandinė-10-klasė-2
ToleranceLiLeSvorisWLLMPFBFf min
Product codemmPminmaxkg/mkgknknmm
100BZC8182X06618±0,57,822,20,91.435,356,54,8
100BZC8182X07721±0,69,125,91,21.948,1775,6
100BZC8182X08824±0,710,429,61,62.562,81016,4
100BZC8182X101030±0,913372,54.098,21578
100BZC8182X131339±1,216,948,14,26.716626510
100BZC8182X161648±1,420,859,26,21025140213
100BZC8182X181854±1,623,466,68,112.5311850914
100BZC8182X202060±1,82674101639362816
100BZC8182X222266±2,028,681,411,91947576018
100BZC8182X262678±2,333,896,216,326.5664106021
KĖLIMO GRANDINĖS KLASĖ – 8
SizeWLLB.LDtb1b2N.W.
Product codemmttmmmmmin (mm)max (mm)kg/m
TY02200161.124.486±.2418±0.57.822.20.8
TY02200271.567±0.2821±0.69.125.91.1
TY0220038288±0.3224±0.710.429.61.4
TY022004103.1512.610±0.430±0.913372.2
TY022005135.321.213±0.5239±1.216.948.13.7
TY0220061683216±0.6448±1.420.859.25.7
TY02200718104018±0.9054±1.623.466.67.1
TY0220082012.55020±1.0060±1.826748.9
TY02200922156022±1.1066±2.028.681.410.7
TY0220102621.284.826±1.3078±2.333.896.215
TY0220113231.512632±1.6096±2.941.6118

Coming soon.

Coming soon.

BIG BLACK CARGO EDGE PROTECTOR 70MM

  • Plastic egde protectors to secure cargo lashing material.
  • For safe transportation and  longer lashing material use time.
  • Complies with Standart: EN 12195-1
  • Main chatacteristics: re-use, durability, load capacity
Didžiosios-juodosios-70mm
[table “Didziosios-juodosios-70mm” not found /]

CARGO EDGE PROTECTOR “SOLID”

  • Plastic egde protectors to secure cargo lashing material.
  • For safe transportation and  longer lashing material use time.
  • Complies with Standart: EN 12195-1
  • Main chatacteristics: reuse, durability, load capacity
Kampų apsauga SOLID
[table “Kampu-apsauga-SOLID” not found /]

WEBBING  PROTECTOR

  • Webbing material 100 % polyster
  • safety factor  7:1
kampų apsaugos
  • Complies with standart requirements  EN 12195-2
  • Webbing material 100 % polyester;
  • Use for secure cargo lashing;
  • WLL and lenght for individual order ;
  • 2 part systeme available
krovinių tvritinimo diržai
Two part Cargo tie-down lash
ModelStraight tie-down, kgBend ends Straight tie-down, kgLash width, mm
450/90045090025
1500/30001500300035
2500/50002500500050
5000/1000050001000075

LASHING CHAINS

  • for cargo lashing
  • standart hooks – clevis sling hook with latch SGB
  • short link chain G80
  • lenght depends on client

 

chain diameterSWL, kgLC, kgbreak load
8200040008000
103150630012600
1353001060021200
1680001600032000

 

RATCHET FOR LASHING CHAINS

  • for short link chains
  • with shortening hooks
  • 150mm
Ratchet
size ,mmmmRatched break load , kgchain diameter, mmLc, kgchain break load, kg
8-10mm2008600840008000
10-13mm2001518010630012600
13-16mm20020800131060021200

 

 

  • 0,6T
  • for lifting and transporting metal drums in a vertical position;
  • quick attach
  • safety factor 4:1
Statinių kėlimo gnybtai
[table “Statiniu-kelimo-gnybtai” not found /]

SWIVELS WITH GAB / LOOP SNOUTS

  • sliding swivels
  • for elevation
  • coating : zinc
  • assurance factor 4 : 1
  • do not suit of heat-treatment
Sukučiai2
Sukučiai1
Product codeMax working weight, tDimensionabcknprWeight (kg)
LEISH0500,5841212513228750,17
LEISH1001,010512432162710920,32
LEISH1601,6136433381933131140,65
LEISH2402,4167640442438161351,12
LEISH3203,2198944512944191541,88
LEISH4504,52210252573052221782,21
LEISH5605,62511459644471292174,87

SWIVELS WITH LOOP / LOOP SNOUTS

  • sliding swivels
  • for elevation
  • coating : zinc
  • assurance factor 4 : 1
  • do not suit of heat-treatment
Sukučiai3
Sukučiai4
Product codeMax working weight (t)Dimension (mm)ABCDRWeight, kg
LEISS0500,5841212532900,18
LEISS1001,010512432381100,31
LEISS1601,613643338511380,65
LEISS2402,416764044601671,08
LEISS3203,219894451671831,79
LEISS4504,5221025257782132,80
LEISS5605,6251145964892454,06

Coming soon.

Montažinai tempikliaiMontažiniai tempikliai lentelė

 

CODE SIZE, mm A, mmB, mm c, mm D, mm E, mm J, mm K, mm L, mm M, mmN, mmO, mmW.L.L TON
TY025721
6
610515115695211753050,2
TY025722
8812718136696,5212033050,32
TY025723

1010152211688118212353490,5
TY025724

12122292519991910353435240,7
TY025725

161622927221192212513615501,2
TY025726
2020229342811112216483875501,5
TY025727
2222305383213132520604767022,2
TY025728
2424356423213143222655568225
TY025729
2727356454113143222655598225
TY025730
3333381514114193824766048727
TY025731

36363815444161938277661087210
TY025732

39394075744162047329067094910
TY025733

454540770511725513611170595913
TY025734
484840776701925514212174397717
TY025735
5050500766019,5325542121900130017

 

 

TURNBUCKLE DIN1480

 

CODESIZE (D) , MML, MML1, MMø1, MMø2, MM
TY025651
M5703487
TY025652M61105598
TY025653M8110571011
TY025654M10125681413
TY025655M11125681515
TY025656M12125701616
TY025657M14140751818
TY025658M16170882220
TY025659M202001052421
TY025660M222201182824
TY025661M242551352826
TY025662M302551353134
TY025663M332951483638
TY025664M362951583846
TY025665M423301754949
TY025666M483551855858
TY025667M543551856564
TY025668M563802007270
Lynžiedžiai
Product codeSizeBDH
TY0254312.5x331219
TY0254323.5x441321
TY0254334x551426
TY0254345x661625
TY0254356x771828
TY0254367x882032
TY0254378x992235
TY0254389x10102438
TY02543910x11112641
TY02544011x12122845
TY02544112x13133048
TY02544213x14143251
TY02544314x15153454
TY02544415x16163658
TY02544516x17173861
TY02544616x18184064
TY02544718x20204572
TY02544820x22225080
TY02544922x24245690
TY02545024x26266299
TY02545126x282870112
TY02545228x303075120
TY02545330x323280128
TY02545432x343495152
TY02545534x3636100160
TY02545636x3838110176
TY02545738x4040115184
TY02545840x4242120192
TY02545942x4545150240
  • with delicate smooth clamp mouth, minimal harm to wires
  • using forging alloy steel
  • clip clawsharp, clip power strong
  • clamp mouth with latch insurancedevice, dont jump line. after special heat treatment , strong resistance to tension.
  • load range 0,5-3t
  • safety factor 4:1

20140307095282398239

WIRE ROPE GRIP
  • tempiant lynus ar kabelius stabdo jų sukimasi
  • su ypač mažais adatiniais guoliais
  • padengimas : chromas
  • atsargos koeficientas 4 : 1
  • netinka termiškai apdoroti

WIRE ROPE CLIP DIN – 741

  • the most widely used clips
  • it is recommended to use at least 3 clips in the join
  • coating : galvanized

Lyno suspaudėjai išdėstymas

Teisingas suspaudėjų išdėstymas

Lyno suspaudėjai
Product codeSizeABCDEFG
TY0252113211010491216.6
TY02521252310115111319.65
TY0252136.52611125131523.65
TY02521483015146161928.85
TY025215103417188192235
TY025216113618198202237
TY0252171340212310243046.24
TY0252181444222310253048.24
TY0252191650262612293352.5
TY0252201954302912323864.5
TY0252212261343314374472.5
TY0252222665373514414582.5
TY0252233074433716485095.6
TY02522434805042165255105.6
TY02522540885545165860125.6
Rankiniai lyniniai tempikliai
Attention: The internal data of table “rankiniai-lyniniai-tempikliai” is corrupted!
rankinis juostinis tempiklis
rankinis juostinis tempiklis lentele
  • 1,12t
  • 2t
  • 3,15t
  • 5,3t
  • 8t
  • 12,5t
Liežuvėliai kabliams
Karabinai
Product codeSizeAL1L2FW.L.L
TY0259813.53.535.5175175
TY025982444019.55.5500
TY0259835549236.6650
TY025984665826.57.5875
TY025985776530.58.51200
TY025986887533.510.51525
TY02598799823511.51975
TY02598810109040.512.52300
TY025989121210747.514.52500
TY025990141412554.5172800

CARBINES DIN 5299 – C

  • For different fastening and suspension
  • coating : galvanization
Karabinai4
Product codeDimensionsnd1 x ld2fmTare (vnt.)Weight (kg /100 units)
KH404 x 406481001,1
KH505 x 508481001,9
KH606 x 609581002,7
KH707 x 7010881004,4
KH808 x 8010891006,5
KH909 x 90129101008,8
KH10010 x 1001510115012,7
KH12011 x 1201811163018,0
KH14012 x 1402013192026,0
KH16013 x 1602215251035,0
KH18014 x 1802215351048,0

CARBINES WITH NUT

  • for different fastening and suspension
  • shutted by a nut
  • coating : galvanization
Karabinai5
Product codeDimension, mmnd1 x ld2fmWeight (kg /100 units.)
KHL606 x 609582,9
KHL707 x 7010884,6
KHL808 x 8010896,9
KHL10010 x 10015101213,4
KHL12011 x 12018111619,0
KHL14012 x 14020131926,5

kampų apsaugos

  • Medžiaga 100 % poliesteris
  • atsargos koeficientas 7:1

Kūginės įvorės

Aliuminės įvorės kūginės

 

Varinės įvorės

Aliuminės įvorės varinės

 

  • fiksuojamos su įrankiu (1 – 5 mm) ar su presu
  • aluminės įvorės standartiniams plieniniams lynams
  • varinės įvorės nerūdijančio plieno lynams
  • iš sandėlio tiekiame 1 – 32 mm aliuminio įvores ir 1 – 12 mm vario įvores
  • kitų dydžių pristatymo terminas apie 4 – 5 savaites

Produkto kodas:TALU – – ( – – yra matmuo pvz. 01 = 1mm ) aliuminio įvorėms
TALUK – – ( – – yra matmuo pvz. 01 = 1mm ) vario įvorėms

Biuras Klaipėdoje

Adresas: Svajonės g 7, Klaipėda

Telefonas: +370 46 311534

Faksas: +370 46 241750

Mob. tel.: +370 616 43813

Email: info@anista.lt

Direktorius Zigmas Širvinskas

Mob. tel.: +370 686 03098

Email: zigmas@anista.lt

Projektų vadovė Kristina Mačernytė

Mob. tel.: +370 618 52770

Email: lynas@anista.lt

Vyr.buhalterė Jurgita Juraškienė

Mob. tel.: + 370 616 43813

Email: info@anista.lt

Projektų vadovė Andromeda Širvinskaitė

Mob. tel.: +370 617 15440

Email: anista.klaipeda1@gmail.com

Sandelio vedėjas Vaidotas Kučinskas

Mob. tel.: +370-686-03098

Biuras Mažeikiuose

Projektų vadovas Egidijus Baltmiškis

Adresas: Vydūno 7A, Mažeikiai

Mob. tel.: +370 684 34609

Email: ziedas@anista.lt

Biuras Vilniuje

Projektų vadovas Eugenijus Balaišis

Adresas: Meistrų g. 9, Vilnius

Mob. tel.: +370 684 32307

Email: omega@anista.lt

Your Name (required)

Your Email (required)

Subject

Your Message


Darbo laikas

Pirmadienis - penktadienis 8-17h

Savaitgaliais - NEDIRBAME

  • We produce different size and capacity
  • WEEBING POLYSTER 100%
  • SAFETY FACTOR 7:1
Kėlimo tinklai
ColorTone
Violet1
Green2
Yellow3
Grey4
Red5
Brown6
Blue8
Orange10
  • skirtas bendriems kėlimo darbams
  • galima naudoti tempimui
  • su vienu ratuku
  • su kabliu
  • padengimas – dažytas
  • atsargos koeficientas 4:1
Kėlimo blokas
[table “Kelimo-blokai” not found /]

EYE BOLTS DIN580

Kilpiniai varžtai DIN 580
DH
Prodct codeSizemmmmmm
TY025851M6362036
TY025852M8362036
TY025853M10452545
TY025854M12543053
TY025855M14633562
TY025856M16633562
TY025857M18724071
TY025858M20724071
TY025859M22814580.5
TY025860M24905090
TY025861M27965397
TY025862M3010860109
TY025863M3310860109
TY025864M3612670128
TY025865M4214480147
TY025866M4816690168

Eye nut DIN582

Kilpinės veržlės
DH
Product codeSizemmmmmm
TY025851M6362036
TY025852M8362036
TY025853M10452545
TY025854M12543053
TY025855M14633562
TY025856M16633562
TY025857M18724071
TY025858M20724071
TY025859M22814580.5
TY025860M24905090
TY025861M27965397
TY025862M3010860109
TY025863M3310860109
TY025864M3612670128
TY025865M4214480147
TY025866M4816690168

EYE BOLTS , G80

Kilpiniai varžtai
SizeWLL (t)DKNLN.W.
Product codemm090mmmmmmmmkg
TY022391M60.40.15281316420.05
TY022392M810.4361520510.06
TY022393M1010.4451825630.11
TY022394M1220.75542230750.18
TY022395M1441.5632535880.28
TY022396M1641.5632535880.28
TY022397M2062.37230401010.45
TY022398M24832.59038501280.87
TY022399M30124.510845601541.66
TY022400M3616712655701832.65
TY022401M4224914465802124.03
TY022402M48321216670902386.38

EYE NUT , G80

  • class – 8
  • coating : dyeing
  • assurance factor 4 : 1
  • CE-marking
  • Do not suit of heat-treatment
Kilpiniai veržlės
SizeWLL (t)DNLN.W.
Product code mm090mmmmmmkg
TY022371M60.40.153620360.049
TY022372M810.43620360.05
TY022373M1010.44525450.09
TY022374M1220.755430530.16
TY022375M1641.56335620.24
TY022376M2062.36335620.36
TY022377M24832.57240710.72
TY022378M30124.57240711.2
TY022379M361678145812.08
TY022380M422499050903.11
TY022381M4832129050905.02
201436133334prosmallpic[1]

Connecting links (class 8)

201437111056prosmallpic[1]

Connecting links (class 10)

US Type High Tensile Forged Shackle G209

Omega tipo apkaba be veržlės G209
SizeW.L.LDimensionsN.W. each
Product codeintABCDEFGHIMNkg
TY0250013/161/39.656.3522.44.8515.214.224.937.34.0628.44.850.03
TY0250021/41/211.97.8528.76.3519.815.532.546.74.8535.13.620.05
TY0250035/163/413.59.65317.8521.319.137.3535.642.27.850.09
TY0250043/8116.811.236.69.6526.223.145.2636.3551.59.650.14
TY0250057/161-1/219.112.742.911.229.526.951.5747.8560.511.20.17
TY0250061/2220.61647.812.733.330.258.583.59.6568512.70.33
TY0250075/83-1/426.919.160.51642.938.174.510611.28517.50.62
TY0250083/44-3/431.822.471.519.151468912612.710120.61.07
TY0250097/86-1/236.625.48422.4585310214812.711424.61.64
TY02501018-1/242.928.795.525.468.560.511916714.212926.92.28
TY0250111-1/89-1/24631.810829.57568.51311901614231.83.36
TY0250121-1/41251.535.111932.892.57614621017.515635.14.31
TY0250131-3/813-1/25738.113336.1928416223319.117438.16.14
TY0250141-1/21760.541.514639.198.59217525420.618741.17.8
TY0250151-3/426735117846.712710622531325.42315712.6
TY02501623582.55719753146122253348312636120.4
TY0250172-1/255105702676918414532745333.133079.538.9

US Type High Tensile Forged Shackle G2130

omega tipo apkaba be veržlės G2130
SizeW.L.LDimensionsN.W. each
Product codeintABCDEFGHIkg
TY0250413/161/39.656.3522.44.8515.214.237.224.94.850.03
TY0250421/41/211.97.8528.76.3519.815.546.732.56.350.05
TY0250435/163/413.59.65317.8521.319.15337.37.850.1
TY0250443/8116.811.236.69.6526.223.16345.29.650.15
TY0250457/161-1/219.112.742.911.229.526.97451.511.20.22
TY0250461/2220.61647.812.733.330.283.658.512.70.36
TY0250475/83-1/426.919.160.51642.938.110674.517.50.76
TY0250483/44-3/431.822.471.519.151461268920.61.23
TY0250497/86-1/236.625.48422.4585314810224.61.79
TY02505018-1/242.928.795.525.468.560.516711926.92.57
TY0250511-1/89-1/24631.810828.77568.519013131.83.75
TY0250521-1/41251.535.111931.892.57621014635.15.31
TY0250531-3/813-1/25738.113335.1928423316238.17.18
TY0250541-1/21760.541.514638.198.59225417541.19.43
TY0250551-3/426735117844.51271063132255715.4
TY02505623582.557197511461223482536123.7
TY0250572-1/25544.61057026766.518414545332744.61
TY02505838512782.5330762001655463659270

US Type High Tensile Forged Shackle G210

TIESI APKABA BE VERŽLĖS  G210
SizeW.L.LDimensionsSvoris
Product codeintABCDEFGHIMkg
TY0250211/41/211.97.856.356.3524.615.522.440.44.8535.10.06
TY0250225/163/413.59.657.857.8529.519.126.248.55.642.20.1
TY0250233/8116.811.29.659.6535.823.131.858.56.3551.50.15
TY0250247/161-1/219.112.711.211.241.126.936.667.57.8550.50.22
TY0250251/2220.61612.712.74630.241.4779.6568.50.34
TY0250265/83-1/426.919.1161658.538.15195.511.2850.67
TY0250273/44-3/431.822.419.119.1704660.511512.71011.14
TY0250287/86-1/236.625.422.422.4815371.513512.71141.74
TY02502918-1/242.928.725.425.493.560.58115114.21292.52
TY0250301-1/89-1/24631.828.728.710368.591172161423.45
TY0250311-1/41251.535.131.831.81157610019117.51564.9
TY0250321-3/813-1/25738.135.135.11258411121019.11746.24
TY0250331-1/21760.541.438.138.11379112223020.61878.39
TY0250341-3/426735144.544.516210614627925.423114.2
TY02503523582.55751511841221723123126321.2
TY0250362-1/2551057066.566.523814520337735.133038.6

US Type High Tensile Forged Shackle G2150

Tiesi apkaba su veržle ir kaiščiu G2150
SizeW.L.LDimensionsSvoris
Product codeintABCDEFGHIkg
TY0250611/41/211.97.856.3515.519.140.424.639.66.350.06
TY0250625/163/413.59.657.8519.125.448.529.546.27.850.1
TY0250633/8116.811.29.6523.13158.535.8559.650.15
TY0250647/161-1/219.112.711.226.936.167.541.163.511.20.22
TY0250651/2220.61612.730.241.477467112.70.34
TY0250665/83-1/426.919.11638.15195.558.589.5160.67
TY0250673/44-3/431.822.419.14660.51157010320.61.14
TY0250687/86-1/236.625.422.45371.51358112024.61.74
TY02506918-1/242.928.725.460.58115193.513525.42.52
TY0250701-1/89-1/24631.828.768.59117210315031.83.45
TY0250711-1/41251.535.131.87610019111516535.14.9
TY0250721-3/813-1/25738.135.18411121012518338.16.24
TY0250731-1/21760.541.438.19112223013719641.18.39
TY0250741-3/426735144.51061462791622305414.2
TY02507523582.557511221723121842645121.2
TY0250762-1/2551057066.514520337723834466.538.6
TY02507738512782.5761652164292794198956
The company is registered in 1994
The company produces:
steel strops of lifting capacity to 32.0 t (by fastening rope ends, pressing rope ends in sleeves), stays (by filling rope ends in snouts with babbit or zinc, using welding), cradles suspended to the hanger to lift people, traverses, vices, technological tare.
The company sells:
steel ropes of different diameters and constructions, elevating metal chains of class 8, chain strops, connecting-parts of chains, lifting hangers, strops of synthetic fibre, special load vices, tackles which are operated by chain and lever, stretch and fastening devices, fastening belts of load, links and rope clamps, hydraulic and magnetic hoists and other products intended to safely lift the load.
Company is renting lifting equipment:
From -14 m. to 60m.
Latest new’s:
We have started producing synthetic lifting slings slings, cargo straps, round slings, net’s for lifting heawy machinery.
SAM_1529
kelimo tinklas
6x41WS - FC
DiametrasSvorisMinimali trūkimo riba
1570 N/mm21770 N/mm21960 N/mm2
mmkg/100mkNkNkN
32,0375,8531598662
34,0424,3599675748
36,0475,6671757838
38,0529,9748843934
40,0587,28299351 035
42,0647,49141 0301 141
44,0710,51 0031 1311 252
46,0776,61 0961 2361 369
48,0845,61 1941 3461 490
50,0917,51 2951 4601 617
52,0992,41 4011 5791 749
54,01 070,21 5111 7031 886
56,01 150,91 6251 832u00a02028
58,01 234,61 7431 965u00a02176
60,01230,017431965u00a0
62,01320,018652103u00a0
64,01500,021222392u00a0
6x41WS - IWRC
DiametrasSvorisMinimali trūkimo riba
1570 N/mm21770 N/mm21960 N/mm2
mmkg/100mkNkNkN
32,0418,8572645715
34,0472,8646728807
36,0530,1724817904
38,0590,68079101 008
40,0654,48941 0081 116
42,0721,59861 1121 231
44,0791,81 0821 2201 351
46,0865,41 1831 3331 476
48,0942,31 2881 4521 608
50,01 022,51 3971 5751 744
52,01 105,91 5111 7041 887
54,01 192,61 6301 8372 035
56,01 282,61 7531 976u00a02028
58,01 375,91 8802 120u00a02176
60,01230,017431965u00a0
62,01320,018652103u00a0
64,01500,021222392u00a0
6x36WS - IWRC
DiametrasSvorisMinimali trūkimo riba
1570 N/mm21770 N/mm21960 N/mm2
mmkg/100mkNkNkN
8,026,235,840,344,7
9,033,145,351,056,5
10,040,955,963,069,8
11,049,567,676,284,4
12,058,980,590,7100
13,069,194,5106118
14,080,2110124137
15,092,0126142157
16,0104,7143161179
17,0118,2162182202
18,0132,5181204226
19,0147,6202227252
20,0163,6224252279
22,0198,0271305338
23,0216,4296333369
24,0235,6322363402
25,0255,6349394436
26,0276,5378426472
27,0298,2407459509
28,0320,7438494547
30,0368,1503567628
32,0418,8572645715
34,0472,8646728807
36,0530,1724817904
38,0590,68079101 008
40,0654,48941 0081 116
42,0721,59861 1121 231
44,0791,81 0821 2201 351
46,0865,41 1831 3331 476
48,0942,31 2881 4521 608
50,01 022,51 3971 5751 744
52,01 105,91 5111 7041 887
54,01 192,61 6301 837u00a0
56,01 282,61 7531 976u00a0
58,01380,018802120u00a0
60,01470,020122268u00a0
64,01680,022892581u00a0
6x36WS - FC
DiametrasSvorisMinimali trūkimo riba
1570 N/mm21770 N/mm21960 N/mm2
mmkg/100mkNkNkN
8,023,533,237,441,4
9,029,742,047,352,4
10,036,751,858,464,7
11,044,462,770,778,3
12,052,874,684,193,1
13,062,087,698,7109
14,071,9102114127
15,082,6117131146
16,094,0133150166
17,0106,1150169187
18,0118,9168189210
19,0132,5187211233
20,0146,8207234259
22,0177,6251283313
23,0194,1274309342
24,0211,4298336373
25,0229,4324365404
26,0248,1350395437
27,0267,5378426472
28,0287,7406458507
30,0330,3466526582
32,0375,8531598662
34,0424,3599675748
36,0475,6671757838
38,0529,9748843934
40,0587,28299351 035
42,0647,49141 0301 141
44,0710,51 0031 1311 252
46,0776,61 0961 2361 369
48,0845,61 1941 3461 490
50,0917,51 2951 4601 617
52,0992,41 4011 5791 749
54,01 070,21 5111 703u00a0
56,01 150,91 6251 832u00a0
58,01230,017431965u00a0
60,01320,018652103u00a0
1x7
DiametrasSvorisMinimali trūkimo riba
1570 N/mm21770 N/mm21960 N/mm2
mmkg/100mkNkNkN
1,00,4890,8320,9381,04
1,51,101,872,112,34
2,01,963,333,754,16
2,53,15,205,866,49
3,04,47,498,449,35
3,56,010,211,512,7
4,07,813,315,016,6
4,59,916,919,021,0
5,012,220,823,526,0
6,017,630,033,837,4
6x37M - FC
DiametrasSvorisMinimali trūkimo riba
1570 N/mm21770 N/mm21960 N/mm2
mmkg/100mkNkNkN
u015arednica nominalnaPrzybliu017cona masa linyMinimalna siu0142a zrywająca dla wytrzymau0142ou015bci drutu00f3w
1570 N/mm21770 N/mm21960 N/mm2
mmkg/100mkNkNkN
5,0*9,512,514,115,6
6,0*13,718,020,322,5
7,018,724,527,730,6
8,024,432,136,140,0
9,030,940,645,750,6
10,038,150,156,562,5
11,046,160,668,375,7
12,054,972,181,390,0
13,064,484,695,4106
14,074,798,2111123
15,085,7113127141
16,097,5128145160
18,0123,4162183203
19,0137,5181204226
20,0152,4200226250
21,0168,0221249276
22,0184,4242273303
23,0201,5265299331
24,0219,5288325360
25,0238,1313353391
26,0257,6339382423
27,0277,7365412456
28,0298,7393443490
29,0320,4421475526
30,0342,9451508563
31,0366,1481543601
32,0390,1513578640
34,0440,4579653723
36,0493,8649732810
6x37M - IWRC
DiametrasSvorisMinimali trūkimo riba
1570 N/mm21770 N/mm21960 N/mm2
mmkg/100mkNkNkN
5,0*9,512,514,115,6
6,0*13,718,020,322,5
7,018,724,527,730,6
8,024,432,136,140,0
9,030,940,645,750,6
10,038,150,156,562,5
11,046,160,668,375,7
12,054,972,181,390,0
13,064,484,695,4106
14,074,798,2111123
15,085,7113127141
16,097,5128145160
18,0123,4162183203
19,0137,5181204226
20,0152,4200226250
21,0168,0221249276
22,0184,4242273303
23,0201,5265299331
24,0219,5288325360
25,0238,1313353391
26,0257,6339382423
27,0277,7365412456
28,0298,7393443490
29,0320,4421475526
30,0342,9451508563
31,0366,1481543601
32,0390,1513578640
34,0440,4579653723
36,0493,8649732810
6x25F - FC
DiametrasSvorisMinimali trūkimo riba
1570 N/mm21770 N/mm21960 N/mm2
mmkg/100mkNkNkN
10,035,951,858,464,7
11,043,462,770,778,3
12,051,774,684,193,1
13,060,787,698,7109
14,070,4102114127
15,080,8117131146
16,091,9133150166
17,0103,8150169187
18,0116,3168189210
19,0129,6187211233
20,0143,6207234259
21,0158,3228258285
22,0173,8251283313
23,0189,9274309342
24,0206,8298336373
25,0224,4324365404
26,0242,7350395437
28,0281,5406458507
30,0323,1466526582
32,0367,6531598662
34,0415,0599675748
36,0465,3671757838
38,0518,4748843934
40,0574,48299351 035
6x25F - IWRC
DiametrasSvorisMinimali trūkimo riba
1570 N/mm21770 N/mm21960 N/mm2
mmkg/100mkNkNkN
10,040,055,963,069,8
11,048,467,676,284,4
12,057,680,590,7100
13,067,694,5106118
14,078,4110124137
15,090,0126142157
16,0102,4143161179
17,0115,6162182202
18,0129,6181204226
19,0144,4202227252
20,0160,0224252279
21,0176,4246278308
22,0193,6271305338
23,0211,6296333369
24,0230,4322363402
25,0250,0349394436
26,0270,4378426472
28,0313,6438494547
30,0360,0503567628
32,0409,6572645715
34,0462,4646728807
36,0518,4724817904
38,0577,68079101 008
40,0640,08941 0081 116
6x26WS - FC
DiametrasSvorisMinimali trūkimo riba
1570 N/mm21770 N/mm21960 N/mm2
mmkg/100mkNkNkN
8,023,033,237,441,4
9,029,142,047,352,4
10,035,951,858,464,7
11,043,462,770,778,3
12,051,774,684,193,1
13,060,787,698,7109
14,070,4102114127
15,080,8117131146
16,091,9133150166
17,0103,8150169187
18,0116,3168189210
19,0129,6187211233
20,0143,6207234259
22,0173,8251283313
24,0206,8298336373
25,0224,4324365404
26,0242,7350395437
28,0281,5406458507
30,0323,1466526582
32,0367,6531598662
34,0415,0599675748
36,0465,3671757838
38,0518,4748843934
40,0574,48299351 035
6x26WS - IWRC
DiametrasSvorisMinimali trūkimo riba
1570 N/mm21770 N/mm21960 N/mm2
mmkg/100mkNkNkN
8,026,235,840,344,7
9,033,145,351,056,5
10,040,955,963,069,8
11,049,567,676,284,4
12,058,980,590,7100
13,069,194,5106118
14,080,2110124137
15,092,0126142157
16,0104,7143161179
17,0118,2162182202
18,0132,5181204226
19,0147,6202227252
20,0163,6224252279
22,0198,0271305338
23,0216,4296333369
24,0235,6322363402
26,0276,5378426472
28,0320,7438494547
30,0368,1503567628
32,0418,8572645715
34,0472,8646728807
36,0530,1724817904
38,0590,68079101 008
40,0654,48941 0081 116
8,025,635,840,344,7
9,032,445,351,056,5
10,040,055,963,069,8
11,048,467,676,284,4
12,057,680,590,7100
13,067,694,5106118
14,078,4110124137
15,090,0126142157
16,0102,4143161179
17,0115,6162182202
18,0129,6181204226
19,0144,4202227252
20,0160,0224252279
22,0193,6271305338
24,0230,4322363402
25,0250,0349394436
26,0270,4378426472
28,0313,6438494547
30,0360,0503567628
32,0409,6572645715
34,0462,4646728807
36,0518,4724817904
38,0577,68079101 008
40,0640,08941 0081 116
6x31WS - FC
DiametrasSvorisMinimali trūkimo riba
1570 N/mm21770 N/mm21960 N/mm2
mmkg/100mkNkNkN
8,023,533,237,441,4
9,029,742,047,352,4
10,036,751,858,464,7
11,044,462,770,778,3
12,052,874,684,193,1
13,062,087,698,7109
14,071,9102114127
15,082,6117131146
16,094,0133150166
17,0106,1150169187
18,0118,9168189210
19,0132,5187211233
20,0146,8207234259
22,0177,6251283313
23,0194,1274309342
24,0211,4298336373
26,0248,1350395437
28,0287,7406458507
30,0330,3466526582
32,0375,8531598662
34,0424,3599675748
36,0475,6671757838
38,0529,9748843934
40,0587,28299351 035
6x7 - FC
DiametrasSvorisMinimali trūkimo riba
1570 N/mm21770 N/mm21960 N/mm2
mmkg/100mkNkNkN
1,51,091,862,092,32
2,01,943,303,724,12
2,53,05,165,826,44
3,04,47,438,389,28
4,07,813,214,916,5
5,012,120,623,325,8
6,017,529,733,537,1
7,023,840,545,650,5
8,031,052,959,666,0
1,81,121,691,902,11
2,01,382,082,352,60
2,52,23,263,674,07
3,03,14,695,295,86
3,54,26,397,207,97
4,05,58,349,4010,4
5,08,613,014,716,3
6,012,418,821,223,4
7,016,925,528,831,9
8,022,133,437,641,6
9,027,942,247,652,7
10,034,552,158,865,1
11,041,763,171,178,7
13,058,388,199,3110
14,067,6102115128
16,088,3133150167
18,0111,8169190211
6x7 - IWRC
DiametrasSvorisMinimali trūkimo riba
1570 N/mm21770 N/mm21960 N/mm2
mmkg/100mkNkNkN
3,0*3,44,695,295,86
3,5*4,76,397,207,97
4,0*6,18,349,4010,4
5,0*9,513,014,716,3
6,013,718,821,223,4
7,018,725,528,831,9
8,024,433,437,641,6
9,030,942,247,652,7
10,038,152,158,865,1
11,046,163,171,178,7
12,054,975,184,693,7
13,064,488,199,3110
14,074,7102115128
16,097,5133150167
17,0110,1151170188
18,0123,4169190211
19,0137,5188212235
20,0152,4208235260
21,0168,0230259287
22,0184,4252284315
23,0201,5276311344
24,0219,5300338375
6x19S - FC
DiametrasSvorisMinimali trūkimo riba
1570 N/mm21770 N/mm21960 N/mm2
mmkg/100mkNkNkN
6,012,918,721,023,3
7,017,625,428,631,7
8,023,033,237,441,4
9,029,142,047,352,4
10,035,951,858,464,7
11,043,462,770,778,3
12,051,774,684,193,1
13,060,787,698,7109
14,070,4102114127
15,080,8117131146
16,091,9133150166
17,0103,8150169187
18,0116,3168189210
20,0143,6207234259
22,0173,8251283313
24,0206,8298336373
26,0242,7350395437
28,0281,5406458507
30,0323,1466526582
32,0367,6531598662
34,0415,0599675748
36,0465,3671757838
38,0518,4748843u00a0
40,0574,4829935u00a0
6x19S - IWRC
DiametrasSvorisMinimali trūkimo riba
1570 N/mm21770 N/mm21960 N/mm2
mmkg/100mkNkNkN
6,014,420,122,725,1
7,019,627,430,934,2
8,025,635,840,344,7
9,032,445,351,056,5
10,040,055,963,069,8
11,048,467,676,284,4
12,057,680,590,7100
13,067,694,5106118
14,078,4110124137
15,090,0126142157
16,0102,4143161179
17,0115,6162182202
18,0129,6181204226
20,0160,0224252279
22,0193,6271305338
24,0230,4322363402
26,0270,4378426472
28,0313,6438494547
30,0360,0503567628
32,0409,6572645715
34,0462,4646728807
36,0518,4724817904
38,0577,6807910u00a0
40,0640,08941 008u00a0
6x7 - FC
DiametrasSvorisMinimali trūkimo riba
1570 N/mm21770 N/mm21960 N/mm2
mmkg/100mkNkNkN
1,51,091,862,092,32
2,01,943,303,724,12
2,53,05,165,826,44
3,04,47,438,389,28
4,07,813,214,916,5
5,012,120,623,325,8
6,017,529,733,537,1
7,023,840,545,650,5
8,031,052,959,666,0
1,81,121,691,902,11
2,01,382,082,352,60
2,52,23,263,674,07
3,03,14,695,295,86
3,54,26,397,207,97
4,05,58,349,4010,4
5,08,613,014,716,3
6,012,418,821,223,4
7,016,925,528,831,9
8,022,133,437,641,6
9,027,942,247,652,7
10,034,552,158,865,1
11,041,763,171,178,7
13,058,388,199,3110
14,067,6102115128
16,088,3133150167
18,0111,8169190211
6x7 - IWRC
DiametrasSvorisMinimali trūkimo riba
1570 N/mm21770 N/mm21960 N/mm2
mmkg/100mkNkNkN
1x37M
DiametrasSvorisMinimali trūkimo riba
1570 N/mm21770 N/mm21960 N/mm2
mmkg/100mkNkNkN
3,04,37,258,179,05
4,07,712,914,516,1
5,012,120,122,725,1
6,017,429,032,736,2
7,023,739,544,549,3
8,030,951,558,164,4
1x19M
DiametrasSvorisMinimali trūkimo riba
1570 N/mm21770 N/mm21960 N/mm2
mmkg/100mkNkNkN
1,51,091,862,092,32
2,01,943,303,724,12
2,53,05,165,826,44
3,04,47,438,389,28
4,07,813,214,916,5
5,012,120,623,325,8
6,017,529,733,537,1
7,023,840,545,650,5
8,031,052,959,666,0
1x7
DiametrasSvorisMinimali trūkimo riba
1570 N/mm21770 N/mm21960 N/mm2
mmkg/100mkNkNkN
1,00,4890,8320,9381,04
1,51,101,872,112,34
2,01,963,333,754,16
2,53,15,205,866,49
3,04,47,498,449,35
3,56,010,211,512,7
4,07,813,315,016,6
4,59,916,919,021,0
5,012,220,823,526,0
6,017,630,033,837,4

Gaminame įvairių matmenų ir keliamosios galios tinklus:

  • medžiaga 100% poliesteris
  • pagaminta pagal LST EN 1492 standarto reikalavimams
  • atsargos koeficientas 7:1
Kėlimo tinklai
Juostos spalvaTonažas
Violetinė1
žalia2
Geltona3
Pilkas4
Raudona5
Ruda6
Mėlyna8
Oranžinė10

Informacija ruošiama.

Informacija ruošiama.

Informacija ruošiama.

Informacija ruošiama.

  • standartinės pagrindinės jungtys 1-2 šakų stropams
  • pagaminta pagal standartą EN 1677
  • padengimas : dažymas
  • atsargos koeficientas 4 : 1
  • netinka termiškai apdoroti
Pagrindinė jungtis (8 klasė)
Grandinės diametras/skersmuoW.L.LABDN.W.
Prekės kodasΛtonosmmmmmmkg
TY022431761.511060140.34
TY022432872.1211060160.53
TY0224331083.1513575150.823
TY02243413105.316090221.5
TY02243516138180100262.32
TY022436181611.2200110323.95
TY022437201814260140366.34
TY022438222017300160408.96
TY022439262221.23401804512.8
TY022440322631.53501905016.55
TY0224413632454002005623.28
TY0224424036564302206332
  • naudojimui ant traktorių, ekskavatorių ir panašiai…
  • padengimas : dažymas
  • atsargos koeficientas 4 : 1
  • netinka termiškai apdoroti
Privirinami kabliai
W.L.LBCEHMmPLN.W.
Product codeSizetmmmmmmmmmmmmmmkg
TY0222512T29267308123.3341140.83
TY0222523T310673.533.211633.6361291.2
TY0222535T513394391594443.51712.46
TY0222548T8136.5943515944511773.26
TY02225510T10169.5134.550.5419464.7532235.17

SUTRUMPINIMO KABLIAI, KLASĖ – 8

  • sutrumpinimo kablys kėlimo grandinei tvirtinamas ant pagrindinės jungties
  • pagaminta pagal standartą EN – 1677
  • padengimas : dažymas
  • atsargos koeficientas 4 : 1
  • netinka termiškai apdoroti
Sutrumpinimo kabliai
SizeW.L.L.E1HRLN.W
Product codemmtmmmmmmmmmmkg
TY0221516-81.12813.5165175.20.14
TY0221527/8-8210.81718.560.588.50.245
TY02215310-83.1513202979.5121.50.65
TY02215413-85.316.52642.899.71581.39
TY02215516-8819.23046.71041692.2
TY02215618/20-812.52437591402194.6
TY02215722-8152844681652598.2
TY02215826-821.2304477188.52989.8
TY02215932-831.538579522836119.4

SUTRUMPINIMO KABLIAI TVIRTINIMUI ANT GRANDINĖS, KLASĖ – 8

  • sutrumpinimo kablys kėlimo grandinei
  • pagaminta pagal standartą EN – 1677
  • tvirtinamas tiesiogiai ant grandinės
  • netinka termiškai apdoroti
Sutrumpinimo kabliai tvirtinimui ant grandinės
SizeW.L.L.EAHLN.W
Product codemmtmmmmmmmmkg
TY0221616-81.128816750.25
TY0221627/8-8210.89.521.6900.32
TY02216310-83.1516.512.5301260.73
TY02216413-85.316.51542.51631.6
TY02216516-8819.219.545.5183.52.8
TY02216618/20-812.52424562195
TY02216722-815272768.52546.3

KABLYS SOB Į LYNĄ, KLASĖ – 8

  • kablys su spyruokliniu liežuvėliu
  • pagaminta pagal standartą EN – 1677
  • padengimas : dažymas
  • atsargos koeficientas 4 : 1
  • netinka termiškai apdoroti
Kablys sob į lyną
SizeW.L.L.1ED2LN.W
Product codemmtmmmmmmmmmmkg
TY0221316-81.1292421201080.3
TY0221327/8-82113026251330.4
TY02213310-83.15153439381670.9
TY02213413-85.3193954432131.7
TY02213516-88234064502553.2
TY02213618/20-812.5244680623055.8
TY02213722-815327180623488.5
TY02213826-821.23581826439413
TY02213932-831.5371021128848017

KABLYS SGB TVIRTINIMUI ANT GRANDINĖS, KLASĖ – 8

  • kablys su liežuvėliu tvirtinimui ant grandinės
  • nereikalauja papildomos jungiamosios grandies
  • pagaminta pagal standartą EN – 1677
  • netinka termiškai apdoroti
Kablys sgb tvirtinimui ant grandinės
SizeW.L.L.ABDHKEN.W
Product codemmtmmmmmmmmmmmmkg
TY0221416-81.12832352376260.32
TY0221427/8-829.5373732.585.5290.52
TY02214310-83.1513494635104391.05
TY02214413-85.316.556.55642.5128472
TY02214516-8821.570.56054150553.7
TY02214618/20-812.524777958180616
TY02214722-8152791101622137210.4

KABLYS SU APSAUGA IR SUKUČIU KLASĖ – 8

  • laisvai besisukantis kablys su apsauga stropams
  • tvirtinamas ant grandinės jungčių pagalba
  • pagaminta pagal standartą EN 1677
  • padengimas : dažymas
  • atsargos koeficientas 4 : 1
  • netinka termiškai apdoroti
Kablys su apsauga ir sukučiu
SizeW.L.LAEBKLMmN.W
Product codemmtmmmmmmmmmmmmkg
TY0221216-81.12322217109137160.34
TY0221227/8-824221.535150192211.02
TY02212310-83.1542.52635162.5208.5231.24
TY02212413-85.34832.539191246313.6
TY02212516-88624353243.5313344.66
TY02212618/20-812.56849.551276.5363.541.57.4
TY02212722-8157954.56533243155.710.6
TY02212826-821.210581114429.5545.57021.4
TY02212932-831.510510096465.359676.232

KABLYS SU SUKUČIU KLASĖ – 8

  • laisvai besisukantis kablys stropams
  • tvirtinamas ant grandinės jungčių pagalba
  • pagaminta pagal standartą EN 1677
  • padengimas : dažymas
  • atsargos koeficientas 4 : 1
  • netinka termiškai apdoroti
kablys su sukučiu
SizeW.L.LAEBKLMN.W.
Product codemmtmmmmmmmmmmmmkg
TY0221816-81.12322217109137160.34
TY0221827/8-824221.535150192211.02
TY02218310-83.1542.52635162.5208.5231.24
TY02218413-85.34832.539191246313.6
TY02218516-88624353243.5313344.66
TY02218618/20-812.56849.551276.5363.341.57.4
TY02218722-8157954.56533243155.710.6
TY02218826-821.210581114429.5545.57021.5
TY02218932-831.510510096465.359676.232

ATSARGINĖS DALYS KABLIAMS

  • užsakinėjant nurodyti prekinį ženklą,
  • pavyzdžiui ABT , BK , CK , SH ….
  • komplekte spyruoklė, liežuvėlis ir vamzdelis
Atsarginės dalys kabliams
Product codeChain mmWeight kg
VAKVO660,03
VAKVO787 / 80,04
VAKVO101045
VAKVO13130,06
VAKVO16160,06
VAKVO20200,09
VAKVO22220,09
VAKVO26260,12

KABLIAI SU APSAUGA, KLASĖ – 8

  • pagaminta pagal standartą EN – 1677
  • padengimas : dažymas
  • atsargos koeficientas 4 : 1
  • netinka termiškai apdoroti
Kabliai su apsauga
DydisW.L.L1RD2HEN.W.
Produkto kodasmmtmmmmmmmmmmmmkg
TY0221016-81.1222110.5103419.5280.5
TY0221027/8-8225136124625340.8
TY02210310-83.1532171155628.5441.55
TY02210413-85.340.5208.516.56940523.2
TY02210516-8856257.5228650.5605.74
TY02210618/20-812.564.52752710055818.5
TY02210722-815703203098678213
TY02210826-821.280363341107511016
TY02210932-831.5105472451669716844.5

KABLYS SU APSAUGA TVIRTINIMUI ANT GRANDINĖS KLASĖ – 8

  • kablys tvirtinasi tiesiogiai ant grandinės be jungiamosios grandies
  • pagaminta pagal standartą EN – 1677
  • padengimas : dažymas
  • atsargos koeficientas 4 : 1
  • netinka termiškai apdoroti
Kabliai su apsauga tvirtinimui ant grandinės
DydisW.L.LRBHRN.W.
Produkto kodasmmtmmmmmmmmmmkg
TY0221116-81.12298.519.53495.50.5
TY0221127/8-82349.524461210.8
TY02211310-83.15441228.5561461.5
TY02211413-85.3521540691822.8
TY02211516-88601850.5862185.6
TY02211618/20-812.58325551002407.5
TY02211722-8158825.56798276.511.5
TY02211826-821.295.53075110310.518.5
TY02211932-831.51603697166411.549.1

Informacija ruošiama.

Informacija ruošiama.

Informacija ruošiama.

  • Pagaminta is aukštos kokybės legiruoto plieno
  • Atsargos koeficientas 5:1
  • Atitinka standarta  EN 818-8: 2006 (KALSĖ 10)
Kėlimo-grandinė-10-klasė
Kėlimo-grandinė-10-klasė-2
TolerancijaLiLeSvorisWLLMPFBFf min
Prekės kodasmmPminmaxkg/mkgknknmm
100BZC8182X06618±0,57,822,20,91.435,356,54,8
100BZC8182X07721±0,69,125,91,21.948,1775,6
100BZC8182X08824±0,710,429,61,62.562,81016,4
100BZC8182X101030±0,913372,54.098,21578
100BZC8182X131339±1,216,948,14,26.716626510
100BZC8182X161648±1,420,859,26,21025140213
100BZC8182X181854±1,623,466,68,112.5311850914
100BZC8182X202060±1,82674101639362816
100BZC8182X222266±2,028,681,411,91947576018
100BZC8182X262678±2,333,896,216,326.5664106021
  • trumpų grandžių 8 klasės grandinės
  • markiruotos ”8” bent kas metrą
  • pagaminta pagal standartą SFS/EN 818-2
  • padengimas : dažymas
  • atsargos koeficientas 4 : 1
  • netinka termiškai apdoroti
KĖLIMO GRANDINĖS KLASĖ – 8
DydisWLLB.LDtb1b2N.W.
Prekės kodasmmtonostonosmmmmmin (mm)max (mm)kg/m
TY02200161.124.486±.2418±0.57.822.20.8
TY02200271.567±0.2821±0.69.125.91.1
TY0220038288±0.3224±0.710.429.61.4
TY022004103.1512.610±0.430±0.913372.2
TY022005135.321.213±0.5239±1.216.948.13.7
TY0220061683216±0.6448±1.420.859.25.7
TY02200718104018±0.9054±1.623.466.67.1
TY0220082012.55020±1.0060±1.826748.9
TY02200922156022±1.1066±2.028.681.410.7
TY0220102621.284.826±1.3078±2.333.896.215
TY0220113231.512632±1.6096±2.941.6118

KILPINIAI VARŽTAI, DIN 580

  • tik vertikaliam kėlimui
  • padengimas : cinkas arba be padengimo
  • atsargos koeficientas 5 : 1
  • CE-ženklinimas
  • netinka termiškai apdoroti
Kilpiniai varžtai DIN 580
DH
Prekės kodasDydismmmmmm
TY025851M6362036
TY025852M8362036
TY025853M10452545
TY025854M12543053
TY025855M14633562
TY025856M16633562
TY025857M18724071
TY025858M20724071
TY025859M22814580.5
TY025860M24905090
TY025861M27965397
TY025862M3010860109
TY025863M3310860109
TY025864M3612670128
TY025865M4214480147
TY025866M4816690168

KILPINĖS VERŽLĖS, DIN 582

  • tik vertikaliam kėlimui
  • padengimas : cinkas arba be padengimo
  • atsargos koeficientas 5 : 1
  • CE-ženklinimas
  • netinka termiškai apdoroti
Kilpinės veržlės
DH
Prekės kodasDydismmmmmm
TY025851M6362036
TY025852M8362036
TY025853M10452545
TY025854M12543053
TY025855M14633562
TY025856M16633562
TY025857M18724071
TY025858M20724071
TY025859M22814580.5
TY025860M24905090
TY025861M27965397
TY025862M3010860109
TY025863M3310860109
TY025864M3612670128
TY025865M4214480147
TY025866M4816690168

KILPINIAI VARŽTAI

  • klasė – 8
  • padengimas : dažymas
  • atsargos koeficientas 4 : 1
  • CE-ženklinimas
  • netinka termiškai apdoroti
Kilpiniai varžtai
DydisWLL (tonos)DKNLN.W.
Prekės kodasmm090mmmmmmmmkg
TY022391M60.40.15281316420.05
TY022392M810.4361520510.06
TY022393M1010.4451825630.11
TY022394M1220.75542230750.18
TY022395M1441.5632535880.28
TY022396M1641.5632535880.28
TY022397M2062.37230401010.45
TY022398M24832.59038501280.87
TY022399M30124.510845601541.66
TY022400M3616712655701832.65
TY022401M4224914465802124.03
TY022402M48321216670902386.38

KILPINĖS VERŽLĖS

  • klasė – 8
  • padengimas : dažymas
  • atsargos koeficientas 4 : 1
  • CE-ženklinimas
  • netinka termiškai apdoroti
Kilpiniai veržlės
DydisWLL (tonos)DNLN.W.
Prekės kodasmm090mmmmmmkg
TY022371M60.40.153620360.049
TY022372M810.43620360.05
TY022373M1010.44525450.09
TY022374M1220.755430530.16
TY022375M1641.56335620.24
TY022376M2062.36335620.36
TY022377M24832.57240710.72
TY022378M30124.57240711.2
TY022379M361678145812.08
TY022380M422499050903.11
TY022381M4832129050905.02

Virinama kėlimo kilpa

  • klasė – 8
  • padengimas : dažymas
  • atsargos koeficientas 4 : 1
  • CE-ženklinimas
  • netinka termiškai apdoroti

 

virinama kilpa
Kodas Dydis W.L.L
tonos
A
mm
B
mm
D
mm
M
mm
H
mm
Svoris
kg
TY0223511T1,124178,51337350,4
TY0223522T2,042881440370,47
TY0223533T3,1545941742,5400,69
TY0223545T5,3551182261521,46
TY0223558T87014126,570,5572,5
TY02235615T15971883490775,79

OMEGA TIPO APKABA BE VERŽLĖS G209

  • Omega tipo apkaba be veržlės G209
  • Atsargos koeficientas 6:1
  • Padengimas: karštai cinkuotas
  • CE- ženklinimas
  • Naudoti kėlimui
  • Netinka termiškai apdoroti
Omega tipo apkaba be veržlės G209
DydisW.L.LMatmenysN.W. each
Prekės kodasintonosABCDEFGHIMNkg
TY0250013/161/39.656.3522.44.8515.214.224.937.34.0628.44.850.03
TY0250021/41/211.97.8528.76.3519.815.532.546.74.8535.13.620.05
TY0250035/163/413.59.65317.8521.319.137.3535.642.27.850.09
TY0250043/8116.811.236.69.6526.223.145.2636.3551.59.650.14
TY0250057/161-1/219.112.742.911.229.526.951.5747.8560.511.20.17
TY0250061/2220.61647.812.733.330.258.583.59.6568512.70.33
TY0250075/83-1/426.919.160.51642.938.174.510611.28517.50.62
TY0250083/44-3/431.822.471.519.151468912612.710120.61.07
TY0250097/86-1/236.625.48422.4585310214812.711424.61.64
TY02501018-1/242.928.795.525.468.560.511916714.212926.92.28
TY0250111-1/89-1/24631.810829.57568.51311901614231.83.36
TY0250121-1/41251.535.111932.892.57614621017.515635.14.31
TY0250131-3/813-1/25738.113336.1928416223319.117438.16.14
TY0250141-1/21760.541.514639.198.59217525420.618741.17.8
TY0250151-3/426735117846.712710622531325.42315712.6
TY02501623582.55719753146122253348312636120.4
TY0250172-1/255105702676918414532745333.133079.538.9

OMEGA TIPO APKABA SU VERŽLE IR KAIŠČIU G2130

  • Omega tipo apkaba su veržle ir kaiščiu G2130
  • Atsargos koeficientas 6:1
  • Padengimas: karštai cinkuotas
  • CE- ženklinimas
  • Naudoti kėlimui
  • Netinka termiškai apdoroti
omega tipo apkaba be veržlės G2130
DydisW.L.LMatmenysN.W. each
Prekės kodasintonosABCDEFGHIkg
TY0250413/161/39.656.3522.44.8515.214.237.224.94.850.03
TY0250421/41/211.97.8528.76.3519.815.546.732.56.350.05
TY0250435/163/413.59.65317.8521.319.15337.37.850.1
TY0250443/8116.811.236.69.6526.223.16345.29.650.15
TY0250457/161-1/219.112.742.911.229.526.97451.511.20.22
TY0250461/2220.61647.812.733.330.283.658.512.70.36
TY0250475/83-1/426.919.160.51642.938.110674.517.50.76
TY0250483/44-3/431.822.471.519.151461268920.61.23
TY0250497/86-1/236.625.48422.4585314810224.61.79
TY02505018-1/242.928.795.525.468.560.516711926.92.57
TY0250511-1/89-1/24631.810828.77568.519013131.83.75
TY0250521-1/41251.535.111931.892.57621014635.15.31
TY0250531-3/813-1/25738.113335.1928423316238.17.18
TY0250541-1/21760.541.514638.198.59225417541.19.43
TY0250551-3/426735117844.51271063132255715.4
TY02505623582.557197511461223482536123.7
TY0250572-1/25544.61057026766.518414545332744.61
TY02505838512782.5330762001655463659270

TIESI APKABA BE VERŽLĖS G210

  • Atsargos koeficientas 6:1
  • Padengimas: karštai cinkuotas
  • CE- ženklinimas
  • Naudoti kėlimui
  • Netinka termiškai apdoroti
TIESI APKABA BE VERŽLĖS  G210
DydisW.L.LMatmenysSvoris
Prekės kodasintonosABCDEFGHIMkg
TY0250211/41/211.97.856.356.3524.615.522.440.44.8535.10.06
TY0250225/163/413.59.657.857.8529.519.126.248.55.642.20.1
TY0250233/8116.811.29.659.6535.823.131.858.56.3551.50.15
TY0250247/161-1/219.112.711.211.241.126.936.667.57.8550.50.22
TY0250251/2220.61612.712.74630.241.4779.6568.50.34
TY0250265/83-1/426.919.1161658.538.15195.511.2850.67
TY0250273/44-3/431.822.419.119.1704660.511512.71011.14
TY0250287/86-1/236.625.422.422.4815371.513512.71141.74
TY02502918-1/242.928.725.425.493.560.58115114.21292.52
TY0250301-1/89-1/24631.828.728.710368.591172161423.45
TY0250311-1/41251.535.131.831.81157610019117.51564.9
TY0250321-3/813-1/25738.135.135.11258411121019.11746.24
TY0250331-1/21760.541.438.138.11379112223020.61878.39
TY0250341-3/426735144.544.516210614627925.423114.2
TY02503523582.55751511841221723123126321.2
TY0250362-1/2551057066.566.523814520337735.133038.6

TIESI APKABA SU VERŽLE IR KAIŠČIU G2150

  • Atsargos koeficientas 6:1
  • Padengimas: karštai cinkuotas
  • CE- ženklinimas
  • Naudoti kėlimui
  • Netinka termiškai apdoroti
Tiesi apkaba su veržle ir kaiščiu G2150
DydisW.L.LMatmenysSvoris
Prekės kodasintonosABCDEFGHIkg
TY0250611/41/211.97.856.3515.519.140.424.639.66.350.06
TY0250625/163/413.59.657.8519.125.448.529.546.27.850.1
TY0250633/8116.811.29.6523.13158.535.8559.650.15
TY0250647/161-1/219.112.711.226.936.167.541.163.511.20.22
TY0250651/2220.61612.730.241.477467112.70.34
TY0250665/83-1/426.919.11638.15195.558.589.5160.67
TY0250673/44-3/431.822.419.14660.51157010320.61.14
TY0250687/86-1/236.625.422.45371.51358112024.61.74
TY02506918-1/242.928.725.460.58115193.513525.42.52
TY0250701-1/89-1/24631.828.768.59117210315031.83.45
TY0250711-1/41251.535.131.87610019111516535.14.9
TY0250721-3/813-1/25738.135.18411121012518338.16.24
TY0250731-1/21760.541.438.19112223013719641.18.39
TY0250741-3/426735144.51061462791622305414.2
TY02507523582.557511221723121842645121.2
TY0250762-1/2551057066.514520337723834466.538.6
TY02507738512782.5761652164292794198956

TVIRTINIMO GRANDINĖS

  • sunkių daiktų tvirtinimui ant vilkikų ir
  • standartiniai kabliai – kabliai SGB
  • trumpų grandžių klasės 8 ar klasės 10 grandinė
  • pagal užsakymą kiti ilgiai
Tvirtinimo grandinės
Grandinės diametras, mmSaugi darbinė apkrova, kgTvirtinimo galia, kgTrūkimo jėga, kg
8200040008000
103150630012600
1353001060021200
1680001600032000

GRANDINĖS ĮTEMPIKLIS

  • trumpų grandžių
  • su krypties perjungėju, ir kabliais galuose
  • įtempimo ilgis 150 mm
Grandinės Įtempimo įtaisas
u012etempimo įtaisasGrandinė
DydisSriegio eiga, mmTrūkimo jėja, kgDiametras, mmTvirtinimo galia LC(kg)Trūkimo jėga, kg
8-10 mm2008600840008000
10-13 mm 2001518010630012600
13-1620020800131060021200

DIDŽIOSIOS JUODOSIOS 70MM

  • Plastikiniai kampai, naudojami krovinių sutvirtinimui diržais, pervežant prekes.
  • Apsaugo gabenamą krovinį ir prailgina tvirtinimo diržų ar sintetinių juostų tarnavimo laiką
  • Standartas: EN 12195-1
  • Pagrindinės charakteristikos: Ilgaamžiškumas, Stiprumas apkrovai
Didžiosios-juodosios-70mm
Bendras plotisPlotis diržuiIlgisMedžiaga
147 mm70 mm 197 x 162 mmPolipropilenas

KAMPŲ APSAUGA “SOLID”

  • Plastikiniai kampai, naudojami krovinių sutvirtinimui diržais, pervežant prekes.
  • Apsaugo gabenamą krovinį ir prailgina tvirtinimo diržų ar sintetinių juostų tarnavimo laiką
  • Standartas: EN 12195-1
  • Pagrindinės charakteristikos: Ilgaamžiškumas, Stiprumas apkrovai
Kampų apsauga SOLID
Bendras plotisPlotis diržuiIlgisMedžiaga
147 mm65 mm206 x 160 mmPolipropilenas
  • Medžiaga 100 % poliesteris
  • atsargos koeficientas 7:1
kampų apsaugos
  • gaminami pagal EN 12195-2 standartą;
  • medžiaga 100 % poliesteris;
  • naudojami krovinių tvirtinimui;
  • tvirtinimo diržai skiriasi pagal juostos plotį bei jos atsparumą apkrovoms;
  • diržų ilgis gali būti ištisinis arba iš dviejų diržo dalių (ilgis pagal užsakymą);
krovinių tvritinimo diržai
Dviejų dalių tvirtinimo diržai
ModelisTvirtinimas tiesiai, kgTvirtinimas užlenkiant galus, kgJuostos plotis, mm
450/90045090025
1500/30001500300035
2500/50002500500050
5000/1000050001000075

Universalaus kėlimo griebtuvai:

Kėlimui ir transportavimui plieno lakštų ar gaminių visomis pozicijomis (horizontaliai, vertikaliai bei šonu).

CE ženklinimas ir sertifikatai

Atsargos koeficientas: 4:1

 

Kėlimo galia (kg) 5001000200030005000
Žiotys mm 0-150-200-250-300-50
Svoris, kg 24,86,51523

 

 

Vertikalaus kėlimo griebtuvai:

CE ženklinimas ir sertifikatai

atsargos koeficientas 4:1

 

Galia (kg)1000200030005000
Bandymo apkrova (kn)20004000600010000
žiotys mm
0-200-300-350-50
Svoris kg46,51018

 

IŠMATAVIMAI:

A (aukštis)B (storis)C (plotis) D (pakabinimo akies skersmuo)H (žiočių plotis)
1T220651304723
2T290801705033
3T320901905541
5T390902406552
  • Skirtas pavienių plieno lakštų horizontaliam kėlimui ir pernešimui
  • Pagamintas iš aukštos kokybės legiruoto plieno
  • Viena ar dvi poros turi būti naudojamos kartu
  • Atsargos koeficientas 4:1
  • CE ženklinimas
Horizontalaus kėlimo girebtuvai
Kėlimo galia (kg) vieno750150025004500
Kėlimo galia (kg) dvieju
1500300050009000
žiotys mm0-500-500-600-100
  • skirtas bendriems kėlimo darbams
  • galima naudoti tempimui
  • su vienu ratuku
  • su kabliu
  • padengimas – dažytas
  • atsargos koeficientas 4:1
Kėlimo blokas
Prekės kodasS.W.L.sheave DiaMatmenysFor wire DiaN.W.
KablysKilpatonosD mmKablys A1Kilpa A2BCmmkg
TY051061HTY051061E0.575286227875081.6
TY051062HTY051062E1100311.5284.511255.5103.5
TY051063HTY051063E1.512537034414063.5134.6
TY051064HTY051064E2150442.5417168101167.7
TY051065HTY051065E31804984782041071911
TY051066HTY051066E4200590.55562261282219.3
TY051067HTY051067E5250590.56512751472533.8
TY051068HTY051068E63007957753301622648
TY051069HTY051069E103509349893951782866

Atsargos koeficientas 4:1

20143714391probigpic
Kodas W.L.L.
kg
Svoris
kg
ABCDEFGHKR
TY512515001,512060781009030860107
TY5125210002,41406098125110351077128
TY5125320004,5180801181501404012921410
TY5125430008,223010016020018050151201812
TY51255500018,032012022527526060201622315
  • 0,6T
  • naudojamas keliant ir transportuojant metalines statines vertikalioje padėtyje;
  • greitas prikabinimas.
  • ATSARGOS KOEFICIENTAS 4:1
Statinių kėlimo gnybtai
Attention: The internal data of table “47” is corrupted!

STUMDOMAS VEŽIMĖLIS

  • tėjiniam ir dvitėjiniam profiliui
  • maksimalus darbinis svoris nuo 500 iki 5000 kg
  • talės kabinamos prie vežimėlio tiesiogiai arba per papildomą apkabą ar kablį
  • visi vežimėliai yra patikrinti 1,5 karto viršijant maksimalų darbinį svorį
  • ratukai su guoliais kurių nereikia papildomai tepti
  • vežimėlis turi stabdžio laikiklį
  • CE ženklinimas
  • padengimas : dažymas geltonai
vezimelis
paprastas
Max darbinė apkrova, kgSvoris, kgI/T profilio plotis, mmA, mmB, mmC, mmH, mm
500550-22028519815864,5
1000958-22028523818366
20001466-22030027720875
30002474-22032132424985
50004090-220354373296,5100

GRANDININIS VEŽIMĖLIS

  • vežimėlis važinėja traukiant grandinę
  • grandinės standartinis ilgis 2 m, kuris leidžia montuoti vežimėlį apie 3 m aukštyje
  • ilgesnė grandinė pagal užsakymą
  • tėjiniams ir dvitėjiniams profiliams
  • maksimalus darbinis svoris nuo 1000 iki 20000 kg
  • talės kabinamos prie vežimėlio tiesiogiai arba per papildomą apkabą arba kablį
  • visi vežimėliai patikrinti 1,5 karto viršijant maksimalų darbinį svorį
  • ratukai su guoliais kurių nereikia papildomai tepti
  • vežimėliai turi stabdžio laikiklį
  • CE ženklinimas
  • padengimas : dažymas geltonai
product_box_delta_yellow_kettinloopkat
Scan_20160718_164653
Max darbinė apkrova, kgSvoris, kgI/T profilio plotis, mmA, mmB, mmC, mmH, mm
500950-220352,519815864,5
100012,658-220353,523818366
200018,566-22036227720875
30002874-220406,532424985
50004590-220434,5373296,5100
  • profesionaliam naudojimui
  • maksimalus darbinis svoris nuo 500 iki 5000 kg
  • standartinis kėlimo aukštis 3 m, pagal užsakymą kitokio kėlimo aukščio
  • visos talės patikrintos 1,5 karto viršijant maksimalų darbinį svorį
  • maksimalus darbinis svoris pasiekiamas minimalia jėga
  • gali būti naudojamos traukimui
  • CE ženklinimas
  • padengimas : dažytos
  • garantija ½ metų
Rankinės grandininės talės
Kėlimo galia, t0.511.52351020
Standartinis kėlimo aukštis, m33333333
Apkrova reikalinga pakelti maksimalu0173 leistiną svorį, kN7.51522.5304562.5125250
Testavimo apkrova, kN221304343410343414414828
Grandinės skaiu010dius11112244
Kėlimo grandinės diametras, mm66888101010
A113126141141141163163191
B125147183183183215404,5595
C2553063683684866167501000
D36404550586485110
K3034384148526485
Svoris, kg8,5111818274283193
Pap. metro grandinės svoris, kg1.71.72.32.33.75.69.719.4
  • profesionaliam darbui
  • maksimalus darbinis svoris nuo 250 iki 9000 kg
  • standartinis kėlimo aukštis 3 m (250 kg talei 1m), pagal užsakymą kitokių ilgių
  • visos talės patikrintos 1,5 karto viršijant maksimalų darbinį svorį
  • maksimalus darbinis svoris pasiekiamas minimalia jėga
  • gali būti naudojamos traukimui
  • CE ženklinimas
  • padengimas : dažytos
  • garantija ½ metų
svertinės talės
[table “svertines-tales” not found /]

kampų apsaugos

  • Medžiaga 100 % poliesteris
  • atsargos koeficientas 7:1
  • lynų ar kabelių tempimui
  • modelis – L lynams, padengtiems lynams ir nedengtiems variniams kabeliams
  • modelis – W jėgos kabeliams, transportavimo trosams ir variniams kabeliams
  • padengimas : geltonai chromuotas
  • atsargos koeficientas 4 : 1
  • CE-ženklinimas
  • netinka termiškai apdoroti

20140307095282398239

WIRE ROPE GRIP
Rankiniai lyniniai tempikliai
Attention: The internal data of table “rankiniai-lyniniai-tempikliai” is corrupted!
rankinis juostinis tempiklis
rankinis juostinis tempiklis lentele

Montažinai tempikliai

Montažiniai tempikliai lentelė

  • aukštos kokybės montažiniai tempikliai
  • tempikliai neturi lyno ritės, lynas eina per tempiklį
  • kėlimo ir traukimo greitis apie 3m/min
  • tempiklių korpusas iš aliuminio
  • standartinėje komplektacijoje 20m lyno ir kablys
  • kiti ilgiai pagal užsakymą
  • visi tempikliai patikrinti 1,25 karto viršijant maksimalų darbinį svorį
  • CE ženklinimas
  • garantija ½ metų

 

 

6x7 - IWRC

6x7 - IWRC

6x19M - FC

6x19M - FC

6x19M - IWRC

6x19M - IWRC

6x19S - FC

6x19S - FC

6x19S - IWRC

6x19S - IWRC

6x25F - FC

6x25F - FC

6x25F - IWRC

6x25F - IWRC

6x26WS - FC

6x26WS - FC

6x36WS - IWRC

6x36WS - IWRC

6x37M - FC

6x37M - FC

6x37M - IWRC

6x37M - IWRC

6x41WS - FC

6x41WS - FC

6x41WS - IWRC

6x41WS - IWRC

Informacija ruošiama.

Informacija ruošiama.

Informacija ruošiama.

Informacija ruošiama.

Grandiniai stropai plačiai naudojami keliant įvairius krovinius. Grandiniai kėlimo stropai pasižymi:

  • patikimumu;
  • grandinių ir prie jų jungiamų elementų įvairove;
  • universalesni nei plieno lyno stropai;
  • panaudojimo galimybių ir būdų įvairove.
  • stropai turi etiketes su pažymėtu darbiniu svoriu ir CE ženklu
  • padengimas : dažymas
  • atsargos koeficientas  4 : 1
  • netinka termiškai apdoroti
trišakiai grandininiai stropai (klasė 8)
keturšakiai grandininiai stropai (klasė 8)
3 ŠAKŲ STROPO Tipas, kėlimo galia4 ŠAKŲ STROPO Tipas, kėlimo galiaGrandinės diametras, mm Grandinės diametras2 - šaku0173 stropas, kg
3ir4-saku-stropai Stropavimo kampai 45º (90º) 60º (120º)
Leistinas darbinis apkrovimas (WLL) kg
3GS-2,364GS-2,36623601700
3GS-4,254GS-4,25842503000
3GS-6,74GS-6,71067004750
3GS-11,24GS-11,213112008000
3GS-17.04GS-17.0161700011800
3GS-26,54GS-26,5202650019000
3GS-31,54GS-31,5223150022400
3GS-45,04GS-45,0264500031500
3GS-67,04GS-67,0326700047500
Pagal pageidavimą, galite pasirinkti grandininį stropą su:
Standartiniais kabliais su liežuvėliuKabliais su apsaugaSutrumpinimo kabliais, kuriais galima keisti stropo ilgį
Standartiniais kabliais su liežuvėliukabliais su apsaugaSutrumpinimo kabliais, kuriais galima keisti stropo ilgį

Grandiniai stropai plačiai naudojami keliant įvairius krovinius. Grandiniai kėlimo stropai pasižymi:

  • patikimumu;
  • grandinių ir prie jų jungiamų elementų įvairove;
  • universalesni nei plieno lyno stropai;
  • panaudojimo galimybių ir būdų įvairove.
  • stropai turi etiketes su pažymėtu darbiniu svoriu ir CE ženklu
  • padengimas : dažymas
  • atsargos koeficientas  4 : 1
  • netinka termiškai apdoroti
dvišakiai grandininiai stropai (klasė 8)
Tipas, kėlimo galiaGrandinės diametras mm2 - šaku0173 stropas, kg
Grandinės diametras2-saku-stropai
Stropavimo kampai 45º (90º) 60º (120º)
Leistinas darbinis apkrovimas (WLL) kg
2GS-1,6616001120
2GS-2,8828002000
2GS-4,251042503150
2GS-7,51375005300
2GS-11,216112008000
2GS-17,0201700012500
2GS-21,2223230015000
2GS-30,0263000021200
2GS-45,0324500031500
Pagal pageidavimą, galite pasirinkti grandininį stropą su:
Standartiniais kabliais su liežuvėliuKabliais su apsaugaSutrumpinimo kabliais, kuriais galima keisti stropo ilgį
Standartiniais kabliais su liežuvėliukabliais su apsaugaSutrumpinimo kabliais, kuriais galima keisti stropo ilgį

Grandiniai stropai plačiai naudojami keliant įvairius krovinius. Grandiniai kėlimo stropai pasižymi:

  • patikimumu;
  • grandinių ir prie jų jungiamų elementų įvairove;
  • universalesni nei plieno lyno stropai;
  • panaudojimo galimybių ir būdų įvairove.
  • stropai turi etiketes su pažymėtu darbiniu svoriu ir CE ženklu
  • padengimas : dažymas
  • atsargos koeficientas  4 : 1
  • netinka termiškai apdoroti
vienšakiai grandininiai stropai (klasė 8)
Tipas, kėlimo galiaGrandinės diametras mm1 - šakos stropas, kg
Grandinės diametras1-sakos-stropas
Leistinas darbinis apkrovimas (WLL) kg
1GS-1,1261120
1GS-2,082000
1GS-3,15103150
1GS-5,3135300
1GS-8,0168000
1GS-12,52012500
1GS-15,02215000
1GS-21,22621200
1GS-31,53231500
Pagal pageidavimą, galite pasirinkti grandininį stropą su:
Standartiniais kabliais su liežuvėliuKabliais su apsaugaSutrumpinimo kabliais, kuriais galima keisti stropo ilgį
Standartiniais kabliais su liežuvėliukabliais su apsaugaSutrumpinimo kabliais, kuriais galima keisti stropo ilgį
  • Lyno diametras nuo 6mm iki 40mm;
  • lynas -cinkuotas, juodas arba antirotacinis
  • kilpos presuojamos movomis arba užpinamos;
  • kilpos galimos su lynžiedžiais ar be jų; standartinės ar pagal spec.užsakymą
  • pastropio ilgis pagal individualų užsakymą
Plieninis-dvikilpio-lyno-pastropis
PastropisLyno diametras, mmDarbinė apkrova, kg
SKP1- 0,78700
SKP1-1,0101000
SKP1-1,50121500
SKP1-2,0142000
SKP1-2,7162700
SKP1-3,15183150
SKP1-4,0204000
SKP1-5,0225000
SKP1-6,30246300
SKP1-7,0267000
SKP1-8,0288000
SKP1-11,03211000
SKP1-14,03614000
SKP1-17,04017000
  • Žiediniai plieninio lyno stropai TINKAMI NAUDOTI DEGIOSE PATALPOSE !
  • Žiediniai plieninio lyno stropai gaminami iš 1770 arba 1960 N/mm² klasės lyno, susukant juos ratu/ žiedu;
  • Apsauginiam apvalkalui naudojama sintetinė kėlimo juosta 1t-10t (30-300mm pločio)
  • Stropo kėliamoji galia, apvalkalas bei ilgis pagal individualų užsakymą
  • Stropai gaminami pagal LST EN 13414-1:2004+A2:2009 standarto reikalavimus.
  • Saugos koeficientas: 5:1.
IMG_2139
  • žiediniai vamzdiniai stropai, apsaugoti labai stipria medžiaga, bet kokiam kėlimui
  • galima užsisakyti su dviguba apsaugine medžiaga
  • medžiaga 100% poliesteris
  • atsargos koeficientas 7 : 1
  • CE ženklinimas
žiediniai vamzdiniai stropai
Max svoris1000 KG2000 KG3000 KG4000 KG5000 KG6000 KG
Spalvavioletinėžaliageltonapilkaraudonaruda
Plotis apie25 mm30 mm40 mm45 mm50mm55mm
1 mPAR101PAR201PAR301PAR401PAR501PAR601
2 mPAR102PAR202PAR302PAR402PAR502PAR602
3 mPAR103PAR203PAR303PAR403PAR503PAR603
4 mPAR104PAR204PAR304PAR404PAR504PAR604
5 mPAR105PAR205PAR305PAR405PAR505PAR605
6 mPAR106PAR206PAR306PAR406PAR506PAR606
8 mPAR108PAR208PAR308PAR408PAR508PAR608
10 mPAR110PAR210PAR310PAR410PAR510PAR610
12 mPAR112PAR212PAR312PAR412PAR512PAR612
Max svoris8000 KG10000 KG15000 KG20000 KG25000 KG30000 KG
Spalvamėlynaoranžinėoranžinėoranžinėoranžinėoranžinė
Plotis apie60 mm65 mm75 mm85 mm95mm100mm
2 mPAR802PAR1002
3 mPAR803PAR1003*PAR1503*PAR2003
4 mPAR804PAR1004*PAR1504*PAR2004*PAR2504*PAR3004
5 mPAR805PAR1005*PAR1505*PAR2005*PAR2505*PAR3005
6 mPAR806PAR1006*PAR1506*PAR2006*PAR2506*PAR3006
8 mPAR808PAR1008*PAR1508*PAR2008*PAR2508*PAR3008
10 mPAR810PAR1010*PAR1510PAR2010*PAR2510*PAR3010
12 mPAR812PAR1012*PAR1512PAR2012*PAR2512*PAR3012

* Produktai pažymėti žvaigždute yra gaminami pagal išankstinius užsakymus

Paskutiniai numeriai yra ilgio kodas.
Pavyzdžiui produkto kodas 3000kg ir 16m ilgio medžiaginiam stropui yra PAR316

Esant poreikiui galime pagaminti bet kokio ilgio ir didesnio max svorio stropus
Visi stropai gaminami pagal ES standartus.

viensakis
dvisakis stropas
trisakis
ketursakis stropas
Prekės kodasJuostos spalvauβ nuo 0 iki 45u00b0uβ nuo 45 iki 60u00b0
TY013501Violetinė1000kg
Žalia2000kg
Geltona3000kg
Pilka4000kg
Raudona5000kg
TY013502Violetinė1400kg1000kg
Žalia2800kg2000kg
Geltona4200kg3000kg
Pilka5600kg4000kg
Raudona7000kg5000kg
TY013503Violetinė2100kg1500kg
Žalia4200kg3000kg
Geltona6300kg4500kg
Pilka8400kg6000kg
Raudona10500kg7500kg
TY013504Violetinė2100kg1500kg
Žalia4200kg3000kg
Geltona6300kg4500kg
Pilka8400kg6000kg
Raudona10500kg7500kg

UAB Anista Įmonė įregistruota 1994 m.

Įmonė gamina:

Plieninius stropus iki 32.0 t keliamosios galios ( užpinant lynų galus, užpresuojant lynų galus įvorėse ), atotampas ( užpilant lynų galus tūtose babitu arba cinku, naudojant suvirinimą ), pakabinamus ant kablio lopšius žmonėms kelti, traversus, griebtuvus, technologinę tarą, grandininai stropai iki 67.0 t keliamosios galios.

Įmonė prekiauja:

Įvairaus skersmens bei skirtingos konstrukcijos plieniniais lynais, 8 klasės metalo kėlimo grandinėmis, grandininiais stropais, grandinių jungiamosiomis dalimis, kėlimo kabliais, stropais iš sintetinio pluošto medžiagų, spec. krovinių griebtuvais, talėmis, kurios valdomos grandine bei svertu, tempimo ir tvirtinimo mechanizmais, krovinių tvirtinimo diržais, jungtimis bei lyno užspaudėjais, hidrauliniais ir magnetiniais keltuvais bei kitais produktais, skirtais saugiai kelti krovinius.

Naujiena: Siuvame sintetinius pastropius, stropus, žiedinius stropus, krovinių tvirtinimo diržus, įvairių dydžių kėlimo tinklus.

kelimo tinklas
  • vieno sluoksnio žiediniai stropai
  • galima užsisakyti dviejų sluoksnių, tada Max svoris bus dvigubai didesnis prie tokio pat stropo pločio
  • medžiaga 100% poliesteris
  • atsargos koeficientas 7 : 1
  • CE ženklinimas
Žiediniai juostiniai stropai
Max svoris500 KG1000 KG2000 KG3000 KG
Spalvabaltavioletinėžaliageltona
Plotis25 mm50 mm60 mm75 / 90 mm
Apskritimo ilgisProdukto kodasProdukto kodasProdukto kodasProdukto kodas
1 mUNV0501UNV101UNV201UNV301
2 mUNV0502UNV102UNV202UNV302
3 mUNV0503UNV103UNV203UNV303
4 mUNV0504UNV104UNV204UNV304
5 mUNV0505UNV105UNV205UNV305
6 mUNV0506UNV106UNV206UNV306
8 mUNV0508UNV108UNV208UNV308
10 mUNV0510UNV110UNV210UNV310
Max svoris4000 KG6000 KG8000 KG10000 KG
Spalvapilkarudamėlynaoranžinė
Plotis100 / 120 mm150 / 180 mm200 / 240 mm250 / 300 mm
Apskritimo ilgisProdukto kodasProdukto kodasProdukto kodasProdukto kodas
2 mUNV402UNV602UNV802UNV1002
3 mUNV403UNV603UNV803UNV1003
4 mUNV404UNV604UNV804UNV1004
5 mUNV405UNV605UNV805UNV1005
6 mUNV406UNV606UNV806UNV1006
8 mUNV408UNV608UNV808UNV1008
10 mUNV410UNV610UNV810UNV1010

 DĖMESIO!!! Ilgis duotas kaip apskritimo ilgis

Žiediniai juostiniai stropaiJei yra pažymėti du stropo pločiai, tai antrasis bus standartinis nuo 2002 metų vidurio

Paskutiniai numeriai yra ilgio kodas.

Pavyzdžiui produkto kodas 3000kg ir 12m ilgio medžiaginiam stropui yra UNV312

Mūsų nuosavo gamybos padalinio dėka galime pasiūlyti bet kokio tipo, ilgio ar kėlimo galios stropus su labai trumpu pristatymo laiku.

Visi stropai gaminami pagal ES standartus.

  • dviejų sluoksnių kėlimo stropai
  • sutvirtintos kilpos
  • galima užsisakyti be kilpų sutvirtinimo
  • medžiaga 100% poliesteris
  • atsargos koeficientas 7 : 1
  • CE ženklinimas ir spalvinis kodavimas
1
Max svoris500 KG1000 KG2000 KG3000 KG
Spalva baltavioletinėžaliageltona
Plotis25 mm50 mm60 mm75 / 90 mm
IlgisProdukto kodasProdukto kodasProdukto kodasProdukto kodas
1SNV501SNV101SNV201SNV301
2SNV502SNV102SNV202SNV302
3SNV503SNV103SNV203SNV303
4SNV504SNV104SNV204SNV304
5SNV505SNV105SNV205SNV305
6SNV506SNV106SNV206SNV306
8SNV508SNV108SNV208SNV308
10SNV510SNV110SNV210SNV310
Max svoris4000 KG6000 KG8000 KG10000 KG
Spalva pilkarudamėlynaoranžinė
Plotis100 / 120 mm150 / 180 mm200 / 240 mm250 / 300 mm
IlgisProdukto kodasProdukto kodasProdukto kodasProdukto kodas
2SNV402SNV602SNV802SNV1002
3SNV403SNV603SNV803SNV1003
4SNV404SNV604SNV804SNV1004
5SNV405SNV605SNV805SNV1005
6SNV406SNV606SNV806SNV1006
8SNV408SNV608SNV808SNV1008
10SNV410SNV610SNV810SNV1010
Lengvesnis kelias aukštyn
ANISTA
Sunkių krovinių kėlimo ekspertai
ANISTA

Turime nuostabų pasiūlymą… Kviečiame jį peržiūrėti.

UAB Anista gamina:
  • stropus
  • atotampas
  • traversus
  • griebtuvus

Naujiena: Siuvame sintetinius pastropius, stropus, žiedinius stropus, krovinių tvirtinimo diržus, įvairių dydžių kėlimo tinklus.

0
+
Eksporto valstybių.
Lietuva, Latvija, Švedija, Rumunija ir kita.
0
Įmonėje dirbančių specialistų.
Kurie kalba, net 4 kalbomis.
0
+
Gaminamos produkcijos per metus
stropai, kėlimo tinklai ir kita
0
+
Tonų importuojamos produkcijos
iš 5 gamintojų

Tvirti stropai

Gaminimo technologijos garantuoja stropų kokybę.

Pagaminta Lietuvoje

Stropų gamyba vyksta Lietuvoje.
gen2

Gaminame pagal užsakymą

Galime pagaminti stropus pagal kliento užsakymą.

Eksportas

Produktus pristatome visoje Europoje.
landing-stars

Atsiliepimai

Siuvame Kėlimo tinklus

Kėlimo tinklai siuvami pagal kliento pageidavimą. Tinklai siuvami mūsų patalpose ir pristatomi klientams.
kelimo tinklas
  • Uždaru korpusu
  • šakutė šakutė
  • karštai cinkuotas
20143711246probigpic[1]
CODE SIZE, mm A, mmB, mm c, mm D, mm E, mm J, mm K, mm L, mm M, mmN, mmO, mmW.L.L TON
TY025721
6
610515115695211753050,2
TY025722
8812718136696,5212033050,32
TY025723

1010152211688118212353490,5
TY025724

12122292519991910353435240,7
TY025725

161622927221192212513615501,2
TY025726
2020229342811112216483875501,5
TY025727
2222305383213132520604767022,2
TY025728
2424356423213143222655568225
TY025729
2727356454113143222655598225
TY025730
3333381514114193824766048727
TY025731

36363815444161938277661087210
TY025732

39394075744162047329067094910
TY025733

454540770511725513611170595913
TY025734
484840776701925514212174397717
TY025735
5050500766019,5325542121900130017
  • Atviru korpusu
  • kilpa kablys
1480
CODESIZE (D) , MML, MML1, MMø1, MMø2, MM
TY025651
M5703487
TY025652M61105598
TY025653M8110571011
TY025654M10125681413
TY025655M11125681515
TY025656M12125701616
TY025657M14140751818
TY025658M16170882220
TY025659M202001052421
TY025660M222201182824
TY025661M242551352826
TY025662M302551353134
TY025663M332951483638
TY025664M362951583846
TY025665M423301754949
TY025666M483551855858
TY025667M543551856564
TY025668M563802007270
  • 1,12t
  • 2t
  • 3,15t
  • 5,3t
  • 8t
  • 12,5t
Liežuvėliai kabliams
  • medžiaga 100% poliesteris
  • atsargos koeficientas 7 : 1
750882930_941[1]
Attention: The internal data of table “55” is corrupted!
  • plačiausiai naudojami suspaudikliai
  • rekomenduojama naudoti bent tris suspaudiklius sujungimo taške
  • padengimas : cinkuotas

Lyno suspaudėjai išdėstymas

Teisingas suspaudėjų išdėstymas

Lyno suspaudėjai
Prekės kodasDydisABCDEFG
TY0252113211010491216.6
TY02521252310115111319.65
TY0252136.52611125131523.65
TY02521483015146161928.85
TY025215103417188192235
TY025216113618198202237
TY0252171340212310243046.24
TY0252181444222310253048.24
TY0252191650262612293352.5
TY0252201954302912323864.5
TY0252212261343314374472.5
TY0252222665373514414582.5
TY0252233074433716485095.6
TY02522434805042165255105.6
TY02522540885545165860125.6

Matmenys nurodyti milimetrais.

KARABINAI / GREITA JUNGTIS

Karabinai
Produkto kodasDydisAL1L2FW.L.L
TY0259813.53.535.5175175
TY025982444019.55.5500
TY0259835549236.6650
TY025984665826.57.5875
TY025985776530.58.51200
TY025986887533.510.51525
TY02598799823511.51975
TY02598810109040.512.52300
TY025989121210747.514.52500
TY025990141412554.5172800

KARABINAI DIN 5299 – C

  • įvairiam tvirtinimui ir pakabinimui
  • padengimas : cinkavimas
Karabinai4
Produkto kodasMatmuo nd1 x ld2fmPakuotė (vnt.)Svoris (kg /100 vnt.)
KH404 x 406481001,1
KH505 x 508481001,9
KH606 x 609581002,7
KH707 x 7010881004,4
KH808 x 8010891006,5
KH909 x 90129101008,8
KH10010 x 1001510115012,7
KH12011 x 1201811163018,0
KH14012 x 1402013192026,0
KH16013 x 1602215251035,0
KH18014 x 1802215351048,0

KARABINAI SU VERŽLE

  • įvairiam tvirtinimui ir pakabinimui
  • užrakinamas veržle
  • padengimas : cinkavimas
Karabinai5
Produkto kodasMatmuo
d1 x l
d2fmSvoris (kg /
100 vnt.)
KHL606 x 609582,9
KHL707 x 7010884,6
KHL808 x 8010896,9
KHL10010 x 10015101213,4
KHL12011 x 12018111619,0
KHL14012 x 14020131926,5
  • štampuotas plieno profilis
  • karštai cinkuotas
Lynžiedžiai
Prekės kodasDydisBDH
TY0254312.5x331219
TY0254323.5x441321
TY0254334x551426
TY0254345x661625
TY0254356x771828
TY0254367x882032
TY0254378x992235
TY0254389x10102438
TY02543910x11112641
TY02544011x12122845
TY02544112x13133048
TY02544213x14143251
TY02544314x15153454
TY02544415x16163658
TY02544516x17173861
TY02544616x18184064
TY02544718x20204572
TY02544820x22225080
TY02544922x24245690
TY02545024x26266299
TY02545126x282870112
TY02545228x303075120
TY02545330x323280128
TY02545432x343495152
TY02545534x3636100160
TY02545636x3838110176
TY02545738x4040115184
TY02545840x4242120192
TY02545942x4545150240

ALIUMINĖS ĮVORĖS

KODAS DYDIS
mm
A
mm
B
mm
S
mm
L
mm
SVORIS,
g
TY0241911


1,22,40,6550,094
TY0241921,51,73,40,7560,211
TY02419322,24,40,85
70,375
TY0241942,52,75,4
1,05
90,499
TY02419533,36,61,25110,843
TY0241963,53,87,61,5131,32
TY02419744,48,81,7141,81
TY0241984,54,99,81,9162,61
TY02419955,5112,1183,57
TY02420066,613,22,5215,86
TY0242016,57,214,42,7237,55
TY02420277,815,62,9259,5
TY02420388,817,63,32813,7
TY02420499,919,83,73219,8
TY0242051010,921,84,13526,4
TY0242061112,124,24,53935,8
TY0242071213,226,44,94245,8
TY0242081314,228,45,44659,7
TY0242091415,330,65,84973,5
TY0242101617,5356,756111
TY0242111819,639,27,663156
TY0242122021,743,48,470217
TY0242132224,348,69,277292
TY0242142426,452,81084376
TY0242152628,55710,991481
TY02421628316211,798603
TY0242173033,166,212,5105739
TY0242183235,270,413,4112897
TY0242193437,875,614,21191077
TY0242203639,879,6151261275
TY0242213841,983,815,81331503
TY02422240448816,61401734
TY0242234246,292,417,51472024
TY0242244448,496,818,31542314
TY0242254650,6101,219,21612662
TY0242264852,8105,6201683010
TY024227505511020,81753412
TY0242285257,2114,421,61823813
TY0242295459,4118,822,51894293
TY0242305661,6123,223,31964772
TY0242315863,8127,624,22035326
TY0242326066132252105880

 

SUKUČIAI SU ŠAKUTĖ / KILPA ANTGALIAIS

  • slystamieji sukučiai
  • kėlimui
  • padengimas : cinkas
  • atsargos koeficientas 4 : 1
  • netinka termiškai apdoroti
Sukučiai2
Sukučiai1
Produkto kodasMax darbinis svoris, tMatmuoabcknprSvoris (kg)
LEISH0500,5841212513228750,17
LEISH1001,010512432162710920,32
LEISH1601,6136433381933131140,65
LEISH2402,4167640442438161351,12
LEISH3203,2198944512944191541,88
LEISH4504,52210252573052221782,21
LEISH5605,62511459644471292174,87

SUKUČIAI SU KILPA / KILPA ANTGALIAIS

  • slystamieji sukučiai
  • kėlimui
  • padengimas : cinkas
  • atsargos koeficientas 4 : 1
  • netinka termiškai apdoroti
Sukučiai3
Sukučiai4
Produkto kodasdarbinis svoris, tMatmuoABCDRSvoris, kg
LEISS0500,5841212532900,18
LEISS1001,010512432381100,31
LEISS1601,613643338511380,65
LEISS2402,416764044601671,08
LEISS3203,21989445167